Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 3071
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polana Jakuszycka: Puchar zawita na Polanę Jakuszycką

Czwartek, 11 lutego 2016, 15:04
Aktualizacja: 15:06
Autor: MDvR
Polana Jakuszycka: Puchar zawita na Polanę Jakuszycką
Fot. użyczone
Już w najbliższy weekend w Szklarskiej Porębie odbędą się kolejne w tym sezonie zawody Pucharu Grupy Azoty. Młodzi zawodnicy i zawodniczki przez dwa dni będą walczyć o punkty na trasach Polany Jakuszyckiej. W pierwszym dniu rywalizacji (13.02, początek o 10:00) zostaną rozegrane biegi techniką dowolną, w drugim dniu rywalizacji (14.02) zaplanowano biegi techniką klasyczną.

Liderami cyklu po zawodach na trasach COS w Zakopanem są w gronie juniorów A Kacper Antolec z LKS Poroniec Poronin i Justyna Pradziad z UKS Regle Kościelisko/SMS Zakopane, w grupie juniorów B Mateusz Haratyk z NKS Trójwieś Beskidzka/SMS Szczyrk i Kamila Boczkowska z MKS Karkonosze Sporty Zimowe/SMS Karpacz. W kategorii juniorów C przewodzą Dawid Damian z Jedności Nowy Sącz/SMS Zakopane i Monika Skinder z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski, a grupie juniorów D Ewa Gazur z NKS Trójwieś Beskidzka i Robert Bugara z UKS Regle Kościelisko.

W zawodach nie wystartują najmłodsi biegacze – dla dwunastolatków i dzieci młodszych czyli juniorów E został przygotowany osobny cykl zawodów pod nazwą Ligi Regionalne Grupy AZOTY. Najlepsi z tego cyklu awansują do marcowego finału Pucharu Grupy AZOTY.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group