Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 1 listopada
Imieniny: Juliana, Łukasza
Czytających: 11368
Zalogowanych: 67
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pub Gol znowu zwycięski

Środa, 6 czerwca 2018, 20:47
Aktualizacja: 0:54
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Pub Gol znowu zwycięski
Fot. Przemek Kaczałko
W ostatnim spotkaniu 24. kolejki jeleniogórskiej klasy B (grupy I) pewny awansu Pub Gol Jelenia Góra pokonał Potok Karpniki 2:0. Spotkanie ekipy Lecha Walczaka na stadionie przy ul. Złotniczej oglądało około 100 osób, co jest lepsza frekwencją niż na niektórych meczach czwartoligowych Karkonoszy.

Jeleniogórzanie, pewni awansu do klasy A chcieli w ostatnim spotkaniu przed własną publicznością podziękować kibicom za wsparcie kolejnym zwycięstwem i już w pierwszej połowie okazało się, że ten cel jest bardzo realny. W 13. minucie wynik strzałem z rzutu wolnego otworzył Damian Rudy, a na kolejnego gola miejscowi fani do 32. minuty, kiedy to na listę strzelców wpisał się Kamil Chromik. Do przerwy więcej bramek nie padło, a po zmianie stron fani Pub Gola mogli mieć nadzieję na bardziej okazałe zwycięstwo, bowiem w 53. minucie Dawid Pikta (Potok) po gwizdku oznajmiającym faul na Rudym kopnął przeciwnika, za co obejrzał czerwoną kartkę.

Ku zaskoczeniu kibiców z każdą minutą coraz lepiej radzili sobie goście, którzy zanotowali kilka klarownych sytuacji. W 71. minucie "pudło sezonu" zaliczył Kamil Bródka, który z dwóch metrów nie trafił w pustą bramkę. Swoich szans nie wykorzystali też Szarafin i Świercz, a w szeregach gospodarzy najbliżej szczęścia był rezerwowy Paweł Szabat, który trafił w słupek. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:0.

W następnej kolejce Pub Gol pauzuje, a na koniec zawodników Lecha Walczaka czeka wyjazd do Borówna na mecz z Płomykiem.

Pub Gol Jelenia Góra - Potok Karpniki 2:0 (2:0)
PG: Jarosz - Gawroński, Rudy, Głowik, Pawlikowski, Walczak, K. Hamowski, P. Hamowski, Modrzyk, Dziedzic, Jurczyk. Rezerwowi: Baranowicz, Szabat, Chromik, Bałkun, Smolak, Wolniewicz.
Potok: Załupka - Sz. Kodzis, Bródka, R. Kodzis, Białożył, Sławski, Szarafin, Chmielnicki, Pikta, Gawlikowski, Skrobiszewski. Rezerwowi: Pietrzak, Kamiński, Urban, Wawrzyniak, Guzowski, Świercz.
Widzów: 100.

Sonda

Czy w mijającym roku zmarł ktoś z Twojej rodziny albo dobry znajomy?

Oddanych
głosów
411
Tak
65%
Nie
35%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Co się stanie, gdy będziesz robił 100 pompek każdego dnia?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Nekrologi
1 listopada – na cmentarzach tłoczno
 
Aktualności
Co robić gdy w Szklarskiej Porębie pada deszcz?
 
Jelenia Góra - KARR
Muzyczne Czwartki w Galerii Karkonoskiej rozpoczęte!
 
Kilometry
Pociąg wróci na most w Pilchowicach!
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group