Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 7887
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Przyszłość w Przystani

Piątek, 20 sierpnia 2010, 19:57
Aktualizacja: Niedziela, 22 sierpnia 2010, 19:01
Autor: Gabi
JELENIA GÓRA: Przyszłość w Przystani
Fot. Gabi
Dzisiaj zakończył się ostatni turnus półkolonii w Przystani Twórczej– cieplickim Domu Kultury. Dzieci uczestniczyły w zajęciach pn. „Przyszłość”.

Pierwszego dnia każde z dzieci wymyśliło sobie futurystyczny pseudonim i symbol. Następnie dzieci wybrały się na spacer po Cieplicach, by szukać natchnienia do stworzenia plakatu „ Jelenia Góra za 1000 lat”. Drugiego dnia podopieczni pojechali na Zamek Chojnik, na którym po zwiedzaniu zjedli pyszne kiełbaski. Po powrocie do Przystani zorganizowali sobie wspólne śpiewanie. W środę prawie cały dzień spędzili w muzeum. Po powrocie przygotowywali się do pokazu talentów, który miał być zwieńczeniem tygodniowych przygotowań i przygód.

Przedostatni dzień minął im na intensywnych przygotowaniach do pokazu. Ostatni dzień dzieci spędziły bardzo pracowicie. Najpierw poszły do parku Norweskiego, w którym odbyły się zawody sportowe, a po powrocie kończyły przygotowywać salę na popołudniowy występ.

O godzinie 14:45 rozpoczął się niesamowity pokaz talentów. Znalazło się tam wszystko, co być powinno. Była dziewczynka z gumy i mag. Chłopcy recytowali wiersze i opowiadali świetne kawały o blondynkach. Trzy osoby pokazały swoje umiejętności gimnastyczne. Bardzo miłą niespodzianką były bardzo ładnie zaśpiewane piosenki przez trzy panny.

W tym konkursie nie było przegranych, wszyscy byli najlepsi i wyjątkowi. Rodzice oraz pracownicy domu kultury byli pod dużym wrażeniem tego, co pokazały dzieci. W podziękowaniu za mile spędzony i na pamiątkę czas każdy półkolonista otrzymał dyplom i drobny upominek. Specjalne dyplomy otrzymali także instruktorzy oraz pani, która przez wszystkie półkolonie robiła dzieciom pyszne obiadki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
771
Tak
27%
Nie
65%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group