Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 9767
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przyłapani na czytaniu w Żeromie

Środa, 28 marca 2018, 13:21
Autor: Agnieszka Burda
Jelenia Góra: Przyłapani na czytaniu w Żeromie
Fot. Magda Kociuba
W jeleniogórskim Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1odbyło się uroczyste wręczenie nagród w międzyszkolnym konkursie fotograficznym „Przyłapani na czytaniu, zorganizowanym przez ZSO nr 1i Książnicę Karkonoską.

Jury w składzie: Tomasz Mielech – artysta fotograf, Małgorzata Smaś i Kamila Wilk przyznało I miejsce Ewie Samul z Gimnazjum w ZSO nr 1 (nagroda karta prezentowa empiku o wartości 200 zł i album fotograficzny). Drugie miejsce zdobyła Maria Wasińska z „Rzemiosł” (nagroda karta prezentowa wartości 150 zł do księgarni BK w Jeleniej Górze), III miejsce uzyskali: Krzysztof Lis i Natalia Tarka z „Rzemiosł” (nagroda karta prezentowa empik o wartości 100 zł).

Ponadto postanowiono przyznać wyróżnienia i nagrody w postaci kart prezentowych empiku i księgarni BK w Jeleniej Górze o wartości 50 zł: Emilii Załęskiej z Gimnazjum w ZSO nr 1, Beacie Zasadzie z ZSRA, Dominikowi Zającowi z ZSRA, Oliwii Kośce z ZSRA, Mai Flont z Gimnazjum Katolickiego, Wiktorii Szczupakowskiej z oddziałów gimnazjalnych w SP nr 11 oraz Gabrieli Węsek z ZSRA. Dodatkową nagrodę w postaci indywidualnej wystawy w Galerii w Tle w Książnicy Karkonoskiej przyznano Ewie Samul.

Wystawę prac konkursowych obecnie można oglądać w ZSO nr 1 w Jeleniej Górze, a od maja w Książnicy Karkonoskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group