Środa, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 6504
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Przygotowywał ponad 14 tysięcy porcji marihuany do sprzedaży

Piątek, 27 maja 2011, 12:51
Aktualizacja: 12:52
Autor: KMP
REGION JELENIOGÓRSKI: Przygotowywał ponad 14 tysięcy porcji marihuany do sprzedaży
Fot. Policja
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w jednym z budynków w Kowarach suszył i przygotowywał do sprzedaży marihuanę. Zabezpieczono ponad dwa kilogramy tego narkotyku, z czego można wyprodukować ponad 14 tysięcy porcji.

Policjanci prowadząc czynności uzyskali informację, że mężczyzna może posiadać środki odurzające. Ustalono, że 23-latek narkotyki ukrywa w jednym z opuszczonych budynków w Kowarach. Przeszukując pomieszczenia w jednym z nich znaleźli suszącą się marihuanę, którą wspomniany przygotowywał do sprzedaży. Okazało się, że było to ponad dwa kilogramy suszu, z którego można wyprodukować ponad 14 tysięcy porcji tego narkotyku. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi mu kara nawet do ośmiu lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i sprawdzają również źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków – informuje podinspektor Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (49) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group