Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 2030
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Przy Ptasiej załatwisz wszystko. Już jesienią

Piątek, 5 sierpnia 2011, 7:54
Aktualizacja: 7:54
Autor: red
Trwają prace przygotowawcze, dzięki którym jeden z budynków przy ul. Ptasiej stanie się – najpewniej już we wrześniu – siedzibą Wydziału Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta w Jeleniej Górze.

Ten nowoutworzony (na początku br.) wydział będzie tak zorganizowany, by mieszkańcy mogli w jednym miejscu, z ułatwionym dojazdem, załatwiać niemal wszystkie swoje sprawy. Niemal, bo poza tą siedzibą, ale tuż obok, będą pracowały wydziały, które na skutek łączy komputerowych z instytucjami państwa i innych wymagań, co do warunków pracy (jak wydział komunikacji), muszą zachować większą autonomię.

– Utworzenie nowego wydziału i siedziby dla tego wydziału, to nie tylko sprawa lokalu – powiedział Hubert Papaj, zastępca prezydenta miasta. – Towarzyszyć temu będą inne udogodnienia, nie tylko dla niepełnosprawnych, ale także systemy powiadamiania, zespoły głośników, monitorów, wyświetlaczy, itp., by proces załatwiania spraw był możliwie najwygodniejszy i zabierał najmniej czasu. Najpewniej w połowie września zaczniemy wdrażać wszystkie nowe rozwiązania, by na przełomie września/października wszystko funkcjonowało już „pełną parą” – czytamy w komunikacie Urzędu Miasta w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group