Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 13145
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Przez brawurę na drodze do szpitala

Środa, 7 stycznia 2009, 11:02
Aktualizacja: 18:57
Autor: Angela
Do poważnego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj po godzinie 8.00 w Jagniątkowie. 28–latka nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i uderzyła w jadący z naprzeciwka samochód. Sprawczyni kolizji z urazami głowy i kręgosłupa trafiła do szpitala, drugiemu kierowcy nic się nie stało.

28-latka jadąca z Jeleniej Góry w stronę Jagniątkowa volkswagenem golfem mimo śliskiej nawierzchni drogi dociskała pedał gazu. Aż do jednego z łuków, na którym straciła panowanie nad pojazdem i wypadła z jezdni potrącając jadącego z naprzeciwka opla.

Na miejsce przyjechało pogotowie i policja. Obydwoje kierowcy byli trzeźwi. Jak dowiedzieliśmy się z nieoficjalnych źródeł kobieta ze wstrząśnieniem mózgu oraz urazami kręgosłupa trafiła do szpitala. Mimo tego nie uniknęła kary za brawurę i bezmyślność. Policjanci wypisali jej mandat oraz sześć punktów karnych.

Sonda

Czy chciałbyś aby tej zimy spadło w Jeleniej Górze dużo śniegu?

Oddanych
głosów
1177
Tak
41%
Nie
53%
Jest mi to obojętne
6%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Człowiek jest kimś wyjątkowym we wszechświecie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Inwestycje
Kowary ruszają z budową domu komunalnego
 
Jelonka wczoraj
Szpiedzy w Jeleniej Górze
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Schaffgotschowie – strażnicy gór i tradycji. Krótka historia ich rządów w regionie Jeleniej Góry
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Cienie uranu – tracili zdrowie dla chleba
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group