Sobota, 8 października
Imieniny: Brygidy, Pelagii
Czytających: 6329
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Przestraszył się strażackiego wozu i wpadł do rowu?

Środa, 23 listopada 2016, 11:05
Aktualizacja: 15:51
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Region: Przestraszył się strażackiego wozu i wpadł do rowu?
Fot. 112
Jeleniogórska policja sprawdza, kto jest winny zdarzenia, do którego doszło wczoraj (23.11) po godz. 22.00 na drodze krajowej nr 3 w Wojcieszycach. Kierowca ciężarówki, jadący przed uprzywilejowanym wozem strażackim chciał ułatwić przejazd strażakom i zatrzymał się na drodze. Kiedy kierowca strażackiego wozu próbował go wyminąć, z naprzeciwka nadjechał kierowca skody fabia, który najprawdopodobniej przestraszył się i zjechał z drogi do przydrożnego rowu, po czym uderzył w niewielkie drzewo.

Na szczęście nikomu nic się nie stało, uszkodzony został tylko osobowy samochód. – Nasi strażacy jechali na sygnale do zadymienia w Szklarskiej Porębie – informuje st. kpt. Andrzej Ciosk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze.

– Na przyszłość apelujemy do mieszkańców o zachowanie rozwagi podczas mijania samochodów uprzywilejowanych, zarówno straży pożarnej, jak i policji czy pogotowia. Trzeba pamiętać przede wszystkim o bezpiecznym umożliwieniu przejazdu tych aut, ale z zachowaniem rozsądku i rozwagi – dodaje strażak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group