Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3803
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Przenosili na parking auto z blokadą

Poniedziałek, 1 marca 2010, 13:12
Aktualizacja: 13:13
Autor: Angela
Pewien kierowca z Jeleniej Góry, kiedy zauważył, że jego zaparkowany na zakazie samochód ma blokadę założoną przez strażników miejskich, namówił czterech kolegów, aby razem przenieśli pojazd na pobliski parking. Kary jednak nie uniknął.

Kierowca nissana micry swoje auto pozostawił na całej szerokości chodnika w miniony piątek około godziny 21.00 przy ulicy Poznańskiej w Jeleniej Górze. Pieszym uniemożliwiało to przejście chodnikiem.

W końcu powiadomiono strażników miejskich. Ci nie mogli ustalić kierowcy, który oddalił się od pojazdu, więc założyli na koła auta blokady i odjechali. Kiedy kierujący wrócił do samochodu i zobaczył zablokowane koła, wpadł na „genialny pomysł”. Postanowił przenieść auto na okoliczny parking i wezwać strażników by zdjęli mu ...”niesłusznie założone blokady”.

O pomoc poprosił czwórkę kolegów, jednak cały plan udaremnili przechodzący obok ludzie, którzy ponownie zadzwonili na straż miejską. Oszusta i kompanów zatrzymano w połowie drogi na parking. Kierowca dostał mandat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group