Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 18332
Zalogowanych: 35
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Przeglądowa wystawa Grupy Pi – Art

Piątek, 28 kwietnia 2023, 7:09
Autor: WAC
Karpacz: Przeglądowa wystawa Grupy Pi – Art
Fot. Miejskie Muzeum Zabawek
Miejskie Muzeum Zabawek ze zbiorów Henryka Tomaszewskiego w Karpaczu zaprasza na wernisaż wystawy przeglądowej Grupy Artystycznej Pi – Art, który odbędzie się dziś (28 kwietnia) o godzinie 17.00.

To już 35. wystawa przeglądowa twórczości Grupy Pi-art. Członkowie Grupy prezentowali swoje prace na wielu wystawach, m.in. w Piechowicach, Karpaczu, Jeleniej Górze, Złotoryi, Lubaniu, Zgorzelcu, Gryfowie i Wrocławiu. Prezentowane na niej prace wykonane w różnych technikach i o różnej tematyce, zostały wybrane przez samych artystów. To przegląd najnowszych dzieł twórców profesjonalnych i nieprofesjonalnych. Barwne zestawienie różnych wrażliwości, charakterów i umiejętności artystycznych. Prezentacja wspólnej pasji jaką jest sztuka.

Grupa Artystyczna Pi-art zawiązała się w lutym 2014 roku. Od tego czasu aktywnie działa i uczestniczy w wielu wydarzeniach w regionie. Członkowie Grupy to osoby zarówno z wyższym lub średnim wykształceniem artystycznym jak i amatorzy. To wyjątkowa symbioza różnych charakterów, talentów i jakości. Sztuka zamieniona w pasję , która łączy i mobilizuje do wspólnych działań. Pi-art to osoby zajmujące się głównie malarstwem. Niektórzy to również znakomici witrażyści. Wszyscy członkowie grupy biorą udział we wspólnych plenerach, wystawach tematycznych i przeglądowych.

W skład grupy wchodzą mieszkańcy Piechowic, Jeleniej Góry, Karpacza, Szklarskiej Poręby i mniejszych miejscowości z okolic. Są wśród nich również osoby nie będące z pochodzenia Polakami, które wybrały nasz region na swoje miejsce do życia. Na dzień dzisiejszy grupa liczy 40 osób..

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
1
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy popierasz imprezy biegowe w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
771
Tak - świetny pomysł
59%
Nie - za duże utrudnienia dla mieszkańców
29%
Nie mam zdania
12%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlaczego Opel stracił wszystko? Dziś prawie nikt go nie wybiera
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Turystyka
Jaka będzie przyszłość Stawów Podgórzyńskich?
 
Teatr im. Norwida
Gortych na scenie Norwida. Kryminał, który już stał się hitem
 
112
Poważny wypadek, na miejscu śmigłowiec LPR
 
Inwestycje
Pół Zabobrza pływa
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group