Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 5791
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przedwyborcza gra w PSL?

Sobota, 19 lipca 2014, 8:26
Aktualizacja: Niedziela, 20 lipca 2014, 8:13
Autor: Manu
Jelenia Góra: Przedwyborcza gra w PSL?
Fot. Archiwum Jelonki.com
Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego w Jeleniej Górze Roman Kuty otrzymał pismo od prezesa dolnośląskiego PSL–u Kazimierza Huka o rozwiązaniu struktur organizacyjnych. Został także powołany pełnomocnik. Tę funkcję pełnić ma Radosław Zyznarski, którego zadaniem jest doprowadzić do ponownych wyborów i otworzenia struktur miejskich partii.

- Prezydium Zarządu Grodzkiego PSL w Jeleniej Górze podjęło decyzję o odwołaniu się do Głównego Sądu Koleżeńskiego PSL w Warszawie od uchwały Prezydium ZW PSL we Wrocławiu, po jej otrzymaniu – pisze na stronie internetowej jeleniogórskiego PSL-u Roman Kuty.

W czwartek (17 lipca) Roman Kuty otrzymał informację o rozwiązaniu struktur wszystkich szczebli w mieście Jelenia Góra. - Sama informacja bez uchwały i uzasadnienia jest nieważna i uniemożliwia nam zapoznanie się oraz odwołanie się - informuje Kuty.

- W związku z tym struktury Zarządu Grodzkiego PSL w Jeleniej Górze nadal działają – przekonuje Roman Kuty. - Jeleniogórski PSL przystępuje do konwencji przedwyborczych w Kołach, zgodnie z harmonogramem i wytycznymi NKW PSL. W najbliższym czasie zostanie zwołany Zarząd Grodzki PSL w Jeleniej Górze i podejmie uchwałę gremialnie o ustosunkowaniu się do informacji Prezydium Zarządu Wojewódzkiego we Wrocławiu - dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (34) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group