Czwartek, 9 lutego
Imieniny: Apolonii, Cyryla
Czytających: 3687
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Promocja traktem i jarmarkiem staroci

Piątek, 14 maja 2010, 9:27
Aktualizacja: Sobota, 15 maja 2010, 11:16
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Promocja traktem i jarmarkiem staroci
Fot. TEJO
Przewodnik, ulotki o Jarmarku Staroci i Osobliwości, czterojęzyczna prezentacja multimedialna i kilkaset gadżetów promujących stolicę Karkonoszy. To wszystko powstanie dzięki programowi promocyjnemu skupionemu przy Rynku i ulicach Konopnickiej i 1 Maja.

Projekt „Jeleniogórski Trakt Śródmiejski” przeszedł pozytywnie wszystkie oceny i 11 maja br. otrzymał decyzję o dofinansowaniu w kwocie 140 tys. zł. Za przyznane pieniądze miasto planuje wydać 44 – tysięczny nakład przewodnika „Wędrówki Jeleniogórskim Traktem Śródmiejskim” , pięciotysięczny nakład ulotek o Jarmarku Staroci i Osobliwości, 10 tysięcy egzemplarzy multimedialnej prezentacji, setki gadżetów w postaci jelonka, toreb ekologicznych i innych oraz kampanie promocyjne.

– Obecnie projekt ten jest już po ocenie formalnej i merytorycznej i decyzją zarządu województwa dolnośląskiego z dnia 11 maja br. został wybrany do dofinansowania. Celem projektu jest zwiększenie atrakcyjności kulturowej i turystycznej regionu Dolnego Śląska oraz miasta Jeleniej Góry poprzez tworzenie markowych produktów turystycznych – mówi prezydent Marek Obrębalski.

Realizacja projektu rozpocznie się od lipca, a zakończy w pierwszym kwartale przyszłego roku. Ponadto trakt będzie promowany na czterech imprezach targowych, jednej w Polsce i trzech zagranicznych. Zorganizowana zostanie też impreza „Rajdy rowerowe Jeleniogórskim Traktem Śródmiejskim”, a kampanie reklamowe projektu pojawią się zarówno w mediach lokalnych, jak i ogólnopolskich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
502
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group