Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 3535
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: „Prędkość” – podsumowanie akcji

Poniedziałek, 28 lutego 2022, 13:01
Autor: 112
Powiat: „Prędkość” – podsumowanie akcji
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Archiwum Policji
73 skontrolowane pojazdy i ujawnienie 61 przypadków przekroczenia prędkości to efekt prowadzonej 25 lutego 2022 roku policyjnej akcji „Prędkość”.

Działania te skierowane są w szczególności do tych kierowców, którzy rozwijają nadmierne prędkości, bardzo często niedostosowane do warunków panujących na drodze oraz do wszystkich uczestników ruchu drogowego, którzy nie stosują się do obowiązujących przepisów w tym zakresie.

Policjanci jeleniogórskiej drogówki szczególnym nadzorem objęli drogi główne naszego miasta, a pracę ich wspomagały radarowe mierniki prędkości oraz alkotesty. W trakcie działań policjanci sprawdzali trzeźwość kierujących, ale także stan techniczny pojazdów, osoby i pojazdy pod kątem poszukiwań oraz sprawdzali, czy kierowcy i pasażerowie w czasie jazdy stosują pasy bezpieczeństwa.

Efektem prowadzonych działań było ujawnienie 61 przypadków przekroczeń prędkości, dwóch kierujących straciło prawo jazdy na 3 miesiące za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km na godzinę, zatrzymali mężczyznę, który kierował wbrew decyzji o cofnięciu mu uprawnień.

Twoja reakcja na artykuł?

8
89%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
11%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group