Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 3206
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Pracowita noc jeleniogórskich strażaków

Środa, 14 grudnia 2016, 9:08
Aktualizacja: 9:10
Autor: Robert Czepielewski
Region: Pracowita noc  jeleniogórskich strażaków
Fot. Archiwum
Dwukrotnie na prośbę pogotowia ratunkowego wyjeżdżali wczoraj (13.12) jeleniogórscy strażacy do przeprowadzenia pomiaru stężenia tlenku węgla. Pierwszy wyjazd miał miejsce o godz. 20.35 do Ściegien, gdzie w wyniku niesprawnego piecyka gazowego zatruciu uległa jedna osoba, która została przewieziona do szpitala. Kolejne zgłoszenie miało miejsce o godz. 23.23 na Wzgórze Grota – Roweckiego w Jeleniej Górze.

Także w tym przypadku strażacy po przeprowadzeniu pomiarów, potwierdzili podwyższone stężenie tlenku węgla. W tym przypadku zatruciu uległy dwie osoby, które zostały hospitalizowane. Powód zatrucia w tym przypadku był taki sam, czyli niesprawny „junkers”.

To nie jedyne interwencje, do których wyjeżdżali strażacy w nocy. O godzinie 1.59 oficer dyżurny KMPSP w Jeleniej Górze odebrał zgłoszenie o palącym się samochodzie osobowym na ulicy Ludowej. W akcji gaszenia samochodu uczestniczył jeden zastęp strażaków. Niestety dacia logan spłonęła całkowicie. Według posiadanych informacji samochód zapalił się podczas jazdy. Akcję gaśniczą prowadzono do godziny 2.40.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group