Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6311
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj: Pożar zabrał dom, miejsce pracy i marzenia kajakarzy z Zielenina na Pomorzu

Poniedziałek, 23 lutego 2015, 21:30
Aktualizacja: 21:43
Autor: MDvR
Kraj: Pożar zabrał dom, miejsce pracy i marzenia kajakarzy z Zielenina na Pomorzu
Fot. użyczone
W ostatni piątek, 20 lutego doszło do tragicznego w skutkach pożaru, w którym kajakarze, organizatorzy zawodów sportowych we freestyle’u kajakowym utracili dom, miejsce pracy i cały dorobek swojego życia.

- Pisze do Państwa w sprawie związanej z kajakarstwem, lecz bardzo nietypowej i tragicznej zarazem. 20 lutego w piątek doszło do tragicznego w skutkach pożaru, w którym moi przyjaciele, kajakarze, organizatorzy zawodów sportowych we Freestyle’u Kajakowym i przede wszystkim wspaniali ludzie utracili dom, miejsce pracy i cały dorobek swojego życia.

W chwili obecnej organizujemy zbiórkę funduszy, które pomogą Annie Rudnickiej, Michałowi Bulczakowi i ich dzieciom przetrwać najbliższe
tygodnie. Oprócz zbiórki środków finansowych podejmiemy się organizacji przedsięwzięć takich, jak koncerty znanych zespołów muzycznych, aukcje pamiątek, sprzętu sportowego utytułowanych, polskich i zagranicznych mistrzów kajakarstwa i inne, które będą miały na celu dalsze pozyskiwanie środków, które wesprą odbudowę domu Ani, Michała i ich dzieci.

W związku z tak nieoczekiwaną i ciężką sytuacją moich przyjaciół chcą prosić Państwa o pomoc w formie wsparcia medialnego naszych działań, które na pewno dzięki Wam będą bardziej efektywne. Dom Ani i Michała „Dworek Zielenin” był zwieńczeniem ich ciężkiej pracy i marzeń, których realizacji poświęcili wiele lat.

Sport, to przede wszystkim życie, które czasami potrafi nam dać bardzo mocnego kopa… Wiem, że moja prośba nie należy do zwyczajnych. Dlatego będę bardzo szczęśliwy jeżeli okażą Państwo wsparcie medialne naszym działaniom. - czytamy w przesłanym do nas apelu Tomasza Czaplickiego, przyjaciela kajakarzy, których dotknęła tragedia.

Film z początkowego stadium pożaru:

Drodzy Kajakarze, Przyjaciele!

Nasi znajomi, kajakarze i przede wszystkim wspaniali ludzie w dzisiejszym pożarze utracili dach nad głową i cały dobytek...
Proszę was abyśmy wszyscy, wspólnie wsparli Anię Anna Rudnicka, Michała Michał Bulczak i ich dzieci w tej ciężkiej sytuacji. Razem możemy wiele i to znacznie więcej niż się nam wydaje.
POTRZEBNA POMOC FINANSOWA .
NUMER KONTA DO WPŁAT 75 1050 1764 1000 0022 9541 0779 ING BANK
Beata Gajewska.
W tytule "DWOREK ZIELENIN" kto ile może liczy się każdy grosz.
Działajmy !!!
- dodaje Tomasz Czaplicki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group