Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 7713
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Powstał największy salon w regionie z samochodami używanymi

Poniedziałek, 5 lipca 2021, 7:03
Autor: Toyota Nowakowski Jelenia Góra–TS
Jelenia Góra: Powstał największy salon w regionie z samochodami używanymi
Fot. Toyota Nowakowski Jelenia Góra
Toyota Nowakowski Jelenia Góra otworzyła największy salon w naszym regionie
z samochodami używanymi. Znajdują się tutaj głównie modele Toyoty, ale nie tylko! Z tej okazji każdy kupujący samochód do końca lipca otrzymuje pierwszy Serwis gratis! Dodatkowo warto podkreślić szeroki wybór ofert i możliwość pozostawienia swojego obecnego samochodu w rozliczeniu. Salon Toyota Pewne Auto znajduje się przy ul. Batalionów Chłopskich 1A w Grabarowie.

Zakup samochodu to zazwyczaj długie poszukiwania. W przypadku samochodów używanych mogą one być nawet dłuższe niż nam się wydaję. Szukamy przede wszystkim samochodów ze sprawdzoną historią, przebiegiem, dobrze jakby był jeszcze na gwarancyjny i bezawaryjny. Takie wymagania spełnia nowy salon samochodów używanych Toyota Pewne Auto w Jeleniej Górze.

Co się zmieniło?
Na pierwszy rzut oka na pewno przestrzeń. Ta obecnie posiada ponad 300m2
co daje klientowi komfort oglądania modeli gdyż jest ich dużo więcej niż mogłoby nam się wydawać. Każdy pojazd przechodzi szczegółowe badanie, potwierdzone Certyfikatem Kontroli Jakości. Na miejscu znajdują się wszystkie oferty dostępnych aut i Doradcy, którzy swoją wiedzą zawsze pomogą w wyborze wymarzonego samochodu. Poza tym wszystkie modele używane są gotowe do jazd próbnych, posiadają pełną dokumentację i 12-miesięczną gwarancję. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom Toyota oferuje szeroką gamę usług finansowania pojazdów.

To co jest warte podkreślenia to możliwość zostawienia swojego obecnego samochodu w rozliczeniu. Przyjeżdżasz swoim obecnym autem, następnie trafia on na oględziny w Serwisie Toyota Nowakowski, jest wyceniany i jeśli wyrażą Państwo zgodę na zaproponowaną cenę, to całą „papierologią”, opłatami i wystawieniem samochodu na sprzedaż zajmą się pracownicy Toyoty. Twoim zadaniem jest jedynie zgoda i podpis.

Warto dodać, że klienci samochodów używanych Toyota Nowakowski mogą spać spokojnie bo Dealer znajduje się na 3. Miejscu w kategorii sprzedaży samochodów w skali całego kraju. To tylko świadczy o tym, jak wielu klientów zaufało Toyota Nowakowski.
Sprawdź aktualne oferty: https://pewneauto.pl/dealer/118
Zapraszamy do nowego salonu Toyota Pewne Auto w Jeleniej Górze przy ulicy Batalionów Chłopskich 1A w Grabarowie!
tel. 75 640 45 05
e-mail: uzywane@toyotajeleniagora.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group