Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 4657
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Powstaje w mieście Leroy Merlin

Niedziela, 27 września 2015, 9:38
Aktualizacja: 9:41
Autor: Inwes
Jelenia Góra: Powstaje w mieście Leroy Merlin
Fot. Archiwum
Ruszyły prace przy budowie marketu Leroy Merlin, który powstaje w sąsiedztwie Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze.

- Rozpoczęcie prac ziemnych przy budowie pierwszego w Jeleniej Górze marketu sieci Leroy Merlin to bardzo dobra wiadomość nie tylko dla mieszkańców tego miasta, ale również dla spółki Echo Investment, która tuż obok wiosną tego roku otworzyła Galerię Sudecką. Oferta marketu budowlanego będzie świetnym uzupełnieniem funkcji handlowo-usługowej, rozrywkowej i sportowej, jaką oferuje Galeria Sudecka. Jestem przekonany, że oba te obiekty będą pozytywnie na siebie oddziaływać. Wraz z Leroy Merlin stworzymy nowoczesny kompleks połączony wygodnym parkingiem na 1 800 miejsc” - mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoratorskich (DIY). Rozpoczęła działalność w roku 1923 we Francji. Od 1979 jest stowarzyszona z rodzinną grupą finansową Association Familiale Mulliez (AFM). W 2006 roku z firm branży budowlanej, które należały do AFM, utworzono Groupe Adeo.
Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. Obecnie prowadzi 46 sklepów. Leroy Merlin Polska obecny jest również w internecie.

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group