Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 6447
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Powrót do przeszłości z Przystanią Twórczą

Niedziela, 31 lipca 2016, 9:38
Aktualizacja: Poniedziałek, 1 sierpnia 2016, 7:38
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Powrót do przeszłości z Przystanią Twórczą
Fot. Przemek Kaczałko
Kolejna Bajkowa Sobota w Parku Norweskim za nami. Tym razem Cieplickie Centrum Kultury zapewniło dzieciom atrakcje, jakie ich rodzice i dziadkowie pamiętają ze swojego dzieciństwa. Wczoraj (30.07) też razem z dziećmi chętnie uczestniczyli w grach i zabawach.

Skakanka (pojedyncza i podwójna), guma, klasy, bierki – to tylko nieliczne z atrakcji, jakie czekały w sobotnie popołudnie na dzieci i ich rodziców w Parku Norweskim. Była to doskonała okazja, aby nie tylko obserwować jak pociechy bawią się z animatorami, ale i wspólnie z nimi spędzić czas przy zabawie, co dodatkowo integrowało rodziny w czasach, gdy dorośli są zapracowani i nie poświęcają zbyt wiele czasu dla najmłodszych.

- To gry i zabawy, które pamiętają ze swoich podwórek roczniki powojenne po lata 80. Teraz właściwie dzieci tego nie znają, a jak widać, rodzice chętnie w tym uczestniczą – powiedziała Ewelina Marciniak, dyrektorka Przystani Twórczej. - Chcieliśmy wrócić do przeszłości, pokazać dzieciom, że to, co było kiedyś też jest super i nie tylko komputer, ale i to, co było modne w przeszłości ma sens i może dać dużo radości, fantastyczną zabawę i integrować dzieci z rodzicami – dodała dyrektorka Cieplickiego Centrum Kultury.

Korzystając z faktu, że Bajkowe Soboty cieszą się dużym zainteresowaniem organizatorzy postanowili postawić tablicę, na której można było wpisywać propozycje - czego mieszkańcy chcą, aby Przystań Twórcza zorganizowała w kolejnym sezonie.

Za tydzień (6.08) w godz. 14:00 – 17:00 kolejna okazja do zabawy, tym razem uczestników będzie bawić klaun Rufi Rafi wraz z pomocnikami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group