Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 3614
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: Powraca „Szwajcarkowe Granie”

Sobota, 13 października 2018, 6:21
Aktualizacja: Niedziela, 14 października 2018, 7:12
Autor: WAC
Janowice Wielkie: Powraca „Szwajcarkowe Granie”
Fot. użyczone/organizator
Już dziś (13.10) o godzinie 19.00 rozpocznie się pierwszy po wakacyjnej przerwie koncert w ramach cyklu „Szwajcarkowe Granie”.

Na inaugurację czwartego już sezonu koncertów "Szwajcarkowe Granie" w Schronisku Szwajcarka wystąpi zespół "Bądź Ciszą".

- Bądź Ciszą” powstało w 2012 roku, w wyniku potrzeby wyśpiewania radości życia, nadziei i pozytywnych wartości, które każdy człowiek ma zapisane przychodząc na świat, a które najczęściej się zacierają w procesie przystosowania do trudnych warunków współczesności – tak mówią o sobie członkowie grupy. - Takie treści zawiera w swojej poetyckiej twórczości nasza przyjaciółka Małgosia Kowzan, która stawia pytania i proponuje alternatywne podejście do życia wobec panującej we współczesnej sztuce dekadencji lub powierzchowności. Jej obraz człowieka jako istoty z natury doskonałej, kształtującej w pełni nie tylko siebie, ale i otaczającą rzeczywistość jest nam od dawna bardzo bliski. Dlatego uzupełniamy jej przekaz naszą muzyką, dopowiadając nutami to czego nie daje się ująć tylko w słowach. Najlepiej czujemy się grając kameralnie u przyjaciół przy kominku, w ogrodzie przy ognisku, w górskich chatkach i klimatycznych kawiarenkach

Po zakończeniu koncertu jego organizatorzy ze Stowarzyszenia „Góry Szalonych Możliwości” zapraszają na wspólne śpiewanki do rana.

Twoja reakcja na artykuł?

8
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group