Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 12243
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com

Poniedziałek, 28 grudnia 2020, 13:02
Autor: Ewa FiT
Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com
Fot. pixabay.com
raz na dwa tygodnie (w poniedziałki) na Portalu Jelonka.com porównać można ceny podstawowych artykułów żywnościowych oraz wybranych warzyw i owoców w trzech jeleniogórskich marketach: Biedronka, Kaufland, Lidl oraz "zieloną" ofertę zabobrzańskiego Ryneczku.

ProduktyBiedronkaKauflandLidlRyneczek
Masło4.993.492.99-
Mleko1.851.751.89-
Jajka5.994.795.99-
Chleb2.492.952.99-
Cukier2.492.492.79-
Mąka1.192.291.99-
Ryż2.292.492.19-
Makaron1.892.992.59-
Twaróg2.992.792.89-
Kiełbasa śląska8.9014.909.99-
Kurczak6.993.997.99-
Schab17.9918.8716.92-
Karkówka16.9017.908.99-
Jabłka3.993.994.995.00
Pomidory7.998.998.998.00
Kapusta2.992.992.993.00
Ziemniaki2.992.492.993.00
Cebula2.492.492.994.00
Marchew2.992.492.493.00
Ogórki4.997.993.9912.00
Papryka8.9911.995.999.00

Twoja reakcja na artykuł?

3
50%
Cieszy
2
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
17%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy chciałbyś aby tej zimy spadło w Jeleniej Górze dużo śniegu?

Oddanych
głosów
1177
Tak
41%
Nie
53%
Jest mi to obojętne
6%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Człowiek jest kimś wyjątkowym we wszechświecie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Inwestycje
Kowary ruszają z budową domu komunalnego
 
Jelonka wczoraj
Szpiedzy w Jeleniej Górze
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Schaffgotschowie – strażnicy gór i tradycji. Krótka historia ich rządów w regionie Jeleniej Góry
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Cienie uranu – tracili zdrowie dla chleba
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group