Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele, Rodzice i Pracownicy Oświaty,
z okazji zakończenia roku szkolnego pragnę złożyć Państwu serdeczne gratulacje i podziękowania za cały rok pracy, nauki oraz wspólnego budowania szkolnej społeczności.
Drodzy Uczniowie – życzę Wam, aby nadchodzące wakacje były czasem radości, odpoczynku i niezapomnianych przygód. Niech będą okazją do rozwijania pasji, odkrywania nowych miejsc i spędzania czasu z rodziną oraz przyjaciółmi.
Proszę jednak, aby podczas letniego wypoczynku zawsze pamiętać o bezpieczeństwie. Rozwaga nad wodą, na drogach, w górach i podczas codziennych aktywności to najlepszy sposób, by po wakacjach wszyscy zdrowi, pełni energii i z uśmiechem wrócili do szkolnych obowiązków.
Nauczycielom i wszystkim pracownikom oświaty dziękuję za ich codzienny trud, zaangażowanie i troskę o młode pokolenie. Rodzicom życzę spokojnego, rodzinnego czasu oraz wielu powodów do dumy ze swoich dzieci.
Życzę Państwu pięknych, bezpiecznych i słonecznych wakacji!
Z wyrazami szacunku
Senator Rzeczypospolitej Polskiej
Marcin Zawiła






Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.