Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 5 maja
Imieniny: Ireny, Waldemara
Czytających: 10454
Zalogowanych: 90
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com

Wtorek, 23 maja 2023, 11:11
Aktualizacja: 11:25
Autor: ewafit
Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com
Fot. Pixabay
Raz w miesiącu na naszej stronie znajdziecie Państwo zestawienie cen podstawowych artykułów spożywczych oraz warzyw i owoców dostępnych w dwóch jeleniogórskich marketach - Biedronce i Lidlu.

ArtykułBiedronkaLidl
Mleko 3,2%2.99 -1l.3.49 -1l.
Masło5,76- szt.6.49 -szt.
Chleb2.61 -szt.3.67- szt.
Twaróg półtł.3.49-25 dkg3.57-25dkg
Mąka psz.2.49-1kg6.49-2kg
Cukier5.79-1kg6.99-1kg
Ryż2.89-40 dkg4.89-1kg
Jaja8.47-10 szt.15.99-20 szt.
Makaron3.99-50dkg2.79-50dkg
Kurczak10.85-tuszka11.69-tuszka
Schab15.99-1kg18.56-1kg
Karkówka29.99-1kg25.99-1kg
Kiełbasa śl.21.80-1kg16.99-1kg
Ziemniaki8.49-1kg4.99-1kg
Marchew5.99-1kg4.99-1kg
Cebula5.69-1kg5.99-1kg
Kapusta2.75-1kg6.89-1 szt.
Jabłka3.49-1kg3.49-1kg

Twoja reakcja na artykuł?

1
6%
Cieszy
5
31%
Hahaha
1
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
13%
Złości
7
44%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy brałaś/eś udział w którymś spotkaniu z kandydatem/tką na prezydenta Polski??

Oddanych
głosów
257
Tak
18%
Nie
70%
Nie interesuję się polityką wcale
12%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Opona – Jak genialny wynalazek zmienił świat
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
Edukacja
Matura z polskiego – chyba powinno być dobrze
 
Kilometry
Fani pociągów pojechali w Góry Sowie
 
Aktualności
21 lat minęło
 
Piłka nożna
Bardzo bolesna lekcja od Włókniarza [SKRÓT VIDEO]
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group