Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 3224
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Poranek z Teatrem Karawana w sobotę w „Muflonie”

Czwartek, 16 listopada 2017, 9:17
Autor: MDK "Muflon"
Jelenia Góra: Poranek z Teatrem Karawana w sobotę w „Muflonie”
Fot. MDK "Muflon"
Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze–Sobieszowie oraz Teatr Osób Uzależnionych KARAWANA zapraszają 18 listopada o godz. 11.00 na przedpołudniowy spektakl Sławomira Mrożka pt. „Policja”. Wstęp wolny.

Akcja dramatu ma miejsce w nieistniejącym kraju, skupia się na wydarzeniach wokół podpisania aktu lojalności wobec władzy przez ostatniego więźnia politycznego. Policja przekonuje więźnia, by zrezygnował z woli podpisania aktu. Kiedy to się nie udaje, przedstawiciele policji sami dokonują sfingowanego zamachu na Regenta za jego zgodą.

Występują: Janusz Belczyk (Sierżant), Weronika Duchnowska (Żona Sierżanta), Anna Jodko (Więźniarka, Adiutantka), Darek Jezierski (Naczelnik Policji), Adam Marzec (Szeregowy), Piotr Marszałek (Generał) i Lesław Zamaro (Mrożek). Reżyseria: Tadeusz Rybicki.

Teatr Osób Uzależnionych KARAWANA istnieje przy MDK „Muflon” w Jeleniej Górze od 2009 roku, jego działalność koordynuje Tadeusz Rybicki: reżyser, aktor, członek Stowarzyszenia Teatralnego CINEMA oraz instruktor w MDK „Muflon”.

Aktorki i aktorzy Teatru KARAWANA to osoby trzeźwiejące, które realizują proces wychodzenia z uzależnienia poprzez pracę twórczą, zaś aktywność w Teatrze KARAWANA jest dla nich alternatywną, wobec uzależnienia, formą spędzania czasu wolnego oraz katalizatorem rozwoju osobistego.

Działalność Teatru KARAWANA została dofinansowana przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jeleniej Górze.

Impreza dofinansowana z Budżetu Miasta Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
359
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group