Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 4 listopada
Imieniny: Karola, Olgierda
Czytających: 15527
Zalogowanych: 112
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Poranek Rodzinny z kwiatem paproci

Piątek, 17 czerwca 2022, 12:17
Aktualizacja: 12:20
Autor: JCK Muflon
Jelenia Góra: Poranek Rodzinny z kwiatem paproci
Fot. JCK Muflon
Już 19 czerwca (niedziela) o godz. 12.00 JCK Muflon zaprasza na finałowy w sezonie 2021/2022, Poranek Rodzinny, ostatni z cyklu „W krainie polskich legend”.

W klimacie nocy świętojańskiej poznamy legendę o zaczarowanym kwiecie paproci, zaśpiewamy piosenkę o cudach, wiankach, świteziankach; rozpalimy bezpieczne ognisko, przez które będziemy skakać, a podczas warsztatów artystycznych upleciemy najprawdziwsze wianki.

Jak co miesiąc czekają też: czarny teatr, konkursy i nagrody. Poranki prowadzą: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej.

Wszystkie Poranki odbywają się w sali widowiskowej JCK Muflon ( ul. Cieplicka 172 Jelenia Góra), wstęp 30 zł/dziecko, dorośli bezpłatnie. Bilety są dostępne na stronie www.bilety.jck.pl oraz w sekretariatach JCK.

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy w mijającym roku zmarł ktoś z Twojej rodziny albo dobry znajomy?

Oddanych
głosów
674
Tak
66%
Nie
34%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Likwidacja prac domowych to fiasko?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Seniorzy
Wcześniejsza emerytura dla wybranych
 
Aktualności
Zbiornik po wielkim remoncie
 
Koszykówka
Kraków zdobywa Jelenią Górę
 
Aktualności
Awantura na cmentarzu
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group