Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 1814
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pomóż rodzinie z czwórką małych dzieci

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 12 grudnia 2012, 7:10
Aktualizacja: 8:04
Autor: Angela
Wolontariusze jeleniogórskiego ZSOiT – 3 LO „Śniadecki” pomagają ubogiej rodzinie z czwórką małych dzieci z Jeleniej Góry. – W związku z tym, że potrzeby tej rodziny są bardzo duże, prosimy inne osoby o otwartych sercach (prywatne firmy, hurtownie) o włączenie się do pomocy i zaangażowanie się w zbiórkę niezbędnych rzeczy i artykułów spożywczych – apelują.

Rodzina, dla której organizowana jest pomoc mieszka w komunalnym dwupokojowym, słabo ogrzewanym mieszkaniu z rozpadającymi się oknami. Obecnie czeka na wymianę okien, bo prezydent Jeleniej Góry to obiecał.

Rodzice wstydzą się mówić o swoich problemach. Nie chcą rozgłosu, podawania nazwiska, adresu. Mają bowiem kłopoty finansowe, nie przez swoją niezaradność czy lenistwo, ale przed chorobę, która dotknęła ojca. Tato tych dzieci przewlekle choruje na bardzo poważne choroby i często przebywa w szpitalu.

Tymczasem trójka dzieci uczęszcza do szkoły podstawowej, a czwarte ma 4 latka. Brakuje im tak naprawdę wszystkiego: pościeli, ręczników, mebli dla dzieci np. biurek i choćby małego segmenciku. Co trzeba podkreślić, dzieci mają co jeść i są otoczone miłością, brakuje im tylko rzeczy materialnych.

- Opiekujemy się tą rodziną, ale nie jesteśmy w stanie sami wszystkiego zdobyć – piszą wolontariusze. - Dlatego jest gorąca prośba o zbiórkę tych rzeczy, które zostały wymienione, a także o żywność i ewentualnie farby do malowania ścian. Bardzo prosimy o przychylne potraktowanie naszej prośby, za co z góry serdecznie dziękujemy – dodaje opiekunka wolontariuszy.

Zbiórka trwać będzie do 20.grudnia. Kontakt - z Wolontariatem "My dla Świata" z III LO, telefony: 75 752 28 81 lub 509 374 142.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (53) Dodaj komentarz

CН.W.D.P. 12-12-2012 10:02
LUDZIOM NIE WARTO POMAGAĆ... LEPIEJ ZWIERZĘTOM...
~dobrarada 12-12-2012 11:49
dlatego zanim zdecydujesz się na dziecko i kolejne i kolejne to 10 razy zastanów się czy cię na nie stać.
~wroclawski_student 12-12-2012 14:49
Ja to z zasady nikomu nie pomagam. Mnie uczono na stódiach, że w ten sposób utrwala się w populacji niekorzystne geny,na przykład jak ktoś jest niezaradny życiowo to znaczy, że ma niską inteligencjem a jak się mu pomoże to niska inteligencja przejdzie na następne pokolenia. Dlatego należy pozwolić działać doborowi naturalnemu. Chyba nikt nie chce żeby w przyszłości wyrosły nam pokolenia samych..... Takie jest zdanie nauki a ja bardziej wierzę profesorom niż jakimś nadwrażliwcom nie znającym teorii naukowych. Innym radzę postępować tak samo. PS. Wiem, że teraz pojawi się fala bluzgów pod moim adresem jak to wy macie w zwyczaju, ale spróbujcie choć raz odnieść się merytorycznie do teorii naukowych, a nie tylko chamskimi atakami. O ile potraficie.
~nvnvnnn 12-12-2012 15:21
ale przeciesz sa rozne instytucje tam niech szukaja pomocy a cdo do zwierzat to i tak lepiej im pomuc oni nie znajda pracy itp a tu nawet puszki niech zbiera
~ 12-12-2012 15:29
wolontariuszy odsyłam do PIS, dzięki nim rodziny są wielodzietne, p.Kaczyński ,wielebny p.Rydzyk niech pomogą bo mają z czego
~DDD 12-12-2012 15:40
Do 12-12-2012 10:02 | CН.W.D.P. | Ostatnio pisałeś inaczej, po artykule o Mondo Cane. Więc, albo nie masz własnego zdania , albo wypisujesz bzdury. Tylko po to żeby coś pisać.
~**chipo 12-12-2012 15:40
żadna pomoc doraźna w formie darów nie rozwiąże problemów tej i podobnych jej rodzinom, bo dary kiedyś się skończą, rzeczy zniszczą, a odtworzyć ich się nie da, jeśli sytuacja finansowa rodziny się nie poprawi. Pomoc taka uzależnia, albo jak kto woli ubezwłasnowolnia i może doprowadzić do sytuacji, w której ta rodzina bez pomocy z zewnątrz nie będzie w stanie funkcjonować. takiej rodzinie należy pomóc dając jej narzędzia do zdobywania pieniędzy, czyli podnieść kwalifikacje rodziców, jeśli jest możliwość zatrudnienia na lepszej posadzie, pomóc w znalezieniu i dofinansowaniu opieki nad dziećmi - przedszkola czy opieki w szkole z obiadami dla nich, dofinansować leki jeśli są potrzebne. ale nie dawać za nic...
~rybka1313 12-12-2012 15:49
do wroclawskiego studenta: nie pisz tu jakiś farmazonów o teoriach naukowych tylko najpierw opanuj ortografię i nie chwal się studiami; a swoją droga- gdzie można skończyć studia pisane przez "ó"- naukowiec nam się trafił, tacy jak Ty to niech jada robić karierę zagranicą, w kraju nie są nam potrzebni; tylko jak wrócisz z podkulonym ogonem to nie proś o pomoc bo jeszcze jakiś i...l albo ułomek z Ciebie wylezie!!!!!!!!!!!!!!!
~wykształcony 12-12-2012 16:51
Do "wrocławski student" Po pierwsze pisz poprawnie, a jeżeli zaliczasz siebie do grona studenckiego to pomyśl co piszesz, a nie pisz co wiesz. Nie od dziś wiadomo, że poziom edukacji w naszym kraju jest niski, niestety poziom kultury jeszcze gorszy. Czasem warto zastanowić się nad subiektywnym ocenianiem obcych osób. Może warto dać zamiast wypisywać bzdury.Z Nowym Rokiem życzę dystansu do samego siebie.
~zdruzgotana 12-12-2012 17:10
Wyobraź sobie, że dzieci uczęszczają do szkół , dobrze się uczą, są wykształcone i meeeeeeega zdolne! W domu mają dużo miłości. Jeżeli nie chcecie pomóc-nie pomagajcie, nie udzielajcie się i nie komentujcie tego co dobrzy ludzie próbują osiągnąć. Wy kłapiecie tymi dziobami tylko, a wolontariusze starają się coś zmienić, pomóc osobom potrzebującym. Gdyby mieli fundusze-nie prosiliby o pomoc. Robią dużo akcji i wkładają w to dużo serca. Więc może troche podziwu i wyrozumiałości?
~........................ 12-12-2012 17:10
niech więcej dzieci jeszcze sobie zrobią...
~zdruzgotana 12-12-2012 17:20
Wyobraź sobie, że dzieci uczęszczają do szkół , dobrze się uczą, są wykształcone i meeeeeeega zdolne! W domu mają dużo miłości. Jeżeli nie chcecie pomóc-nie pomagajcie, nie udzielajcie się i nie komentujcie tego co dobrzy ludzie próbują osiągnąć. Wy kłapiecie tymi dziobami tylko, a wolontariusze starają się coś zmienić, pomóc osobom potrzebującym. Gdyby mieli fundusze-nie prosiliby o pomoc. Robią dużo akcji i wkładają w to dużo serca. Więc może troche podziwu i wyrozumiałości?
~wieslaw 1 12-12-2012 17:21
prosze o kontakt z ta rodzina bo ci z wolotariatu to dobrzy gugusie
~ktoś2 12-12-2012 17:26
wasze komentarze są beznadziejne nie macie serca zycze wam abyscie byli kiedys w takiej sytuacji a nawet i gorszej widac ze d...li w tym kraju nie brakuje...
~wolontariusz 12-12-2012 17:28
U góry są numery telefonu do opiekuna wolontariatu, Pani Pedagog udzieli wszelkich informacji! DZIĘKUJEMY
CН.W.D.P. 12-12-2012 17:46
15:40 | ~DDD |, SZKODA ŻE NIE MASZ NA TYLE MÓZGU, BY SIĘ DOMYŚLIĆ, IŻ ŁACHA SOBIE DRĘ Z LUDZI (CZY Vikusia z Niemiec JEST CZŁOWIEKIEM??), KTÓRZY TAK WŁAŚNIE ZWYKLI PISAĆ TU NA JELONCE...
~sebi 12-12-2012 18:04
Wyraznie jest napisane,ze maja klopoty finansowe przez klopoty ojca!Niestety choroba nie wybiera.Moze kiedys bylo satc ta rodzine na wszystko,a teraz kiedy ojciec zachorowal nie maja podstawowych rzeczy,kto moze to niech pomoze,a kto nie niech sie nie potrzebnie nie wypowiada
~Makao 12-12-2012 18:27
Nie no, patrzę na co poniektóre komentarze i nóż się w kieszeni otwiera. "dobrarada" i "wrocławski student"..no miazga Student zwłaszcza, rozpisując się o nadzwyczajnej teorii doboru naturalnego, którego raczej nie nauczyli go na "stódiach", a w gimnazjum. Cała reszta tych komentarzy - po co? A stan majątkowy to jest przepraszam rzecz trwała, że jeśli raz ludzi na dzieci stać to już zawsze będzie? Gratulacje dla autorów, mają szczęście pochodzić z takich domów. Tego typu akcje nie rozwiążą problemów tej i takich rodzin - zgoda. Tylko gdzie ktokolwiek pisał o tym, że chodzi o to, żeby rozwiązać ich problemy? Chodzi zwyczajnie o to, żeby im pomóc
CН.W.D.P. 12-12-2012 19:31
ANEKS DO WYPOWIEDZI 14:49 | ~wroclawski_student | - STANOWCZE I ZDECYDOWANE PRECZ WSZYSTKIM ŁAMIĄCYM NATURALNE PRAWA NATURY, KTÓRZY BRONIĄ I RATUJĄ OD ZAGŁADY SŁABYCH I NIEDOŁĘŻNYCH!! PRAWO NATURY MÓWI, IŻ SŁABY MA ZGINĄĆ, NIE ZAŚ ŻYĆ I ROZSIEWAĆ SWOJE SŁABE, NIEDOŁĘŻNE GENY NA PRZYSZŁE POKOLENIA, CZYNIĄC JE TYM SAMYM TAK SAMO SŁABYMI I NIEDOŁĘŻNYMI!! PRZECZ Z OBRONĄ SŁABYCH!! NIECH ŻYJĄ I PRZEŻYJĄ TYLKO NAJSILNIEJSI I ONI NIECH DAJĄ ŻYCIE PRZYSZŁYM POKOLENIOM!! SŁABY MA ZGINĄĆ!!
~Sąsiad 12-12-2012 19:59
Znam tą rodzinę od dawna. To ludzie którzy zagubili się w pewnym momencie, później dołączyła straszna choroba ojca/męża, nieuleczalna, poniżająca, powodująca całkowitą niezdolność do jakiejkolwiek pracy. Schorzenie te jest wielkim tabu w polskim, zwłaszcza małomiasteczkowym społeczeństwie. Najgorszemu wrogowi byśmy tego nie życzyli. Są bardzo skromni, niegłupi, absolutnie niepijący. Nie mają bogatych wujków, ciotek, znajomości. Natomiast uwierzcie że warto zrobić dla nich coś. Warto zrobić wiele. To wspaniali ludzie.
~wroclawski_student 12-12-2012 20:02
Widzem, że plebs z Jeleniej Góry tradycyjnie obrzucił mnie błotem, ale do samej teorii ewolucji ustosunkować już się nie potrafił. Nie trudno zgadnąć, dlaczego. Douczcie się w szkole, a dopiero potem zabierajcie głos. Tym samym potwierziliście moje słowa, że stać was tylko na obrzucanie błotem, ale rzeby merytorycznie odnieść się do tego, co ktoś napisał to już trudniej, bo do tego tszeba coś wiedzieć. Rzałosne ludziki z lilipucipimi mózgami. Biedaki umysłowe z ledwo skończoną podstawówką. We Wrocławiu jesteście syninonimem plebsu i aż wstyd człowieka bierze jak spojrzy się na to forum.
~**chipo 12-12-2012 20:12
@~Makao zrozum, majątkiem każdego człowieka jest jego umysł. Wiedza i umiejętności, które nabywasz w życiu pozwalają na godne i wygodne życie potem. Nie uczmy ludzi tylko brać, bo to droga donikąd. Nauczmy ich radzić sobie samym w życiu. Prosty przykład - masz worek zboża - są dwie drogi jego wykorzystania, można to zboże zmielić na mąkę i natychmiast ją wypiec i potem znów gdy mąki braknie żebrać o kolejny worek, a można też większość tego otrzymanego zboża zasiać i uprawiać na polu, by jesienią zebrać plony, znów przeznaczając tylko część na przeżarcie, a resztę na kolejny siew... uniezależniając się od pomocy innych...
CН.W.D.P. 12-12-2012 20:12
wroclawski_studencie, PRÓŻNE NASZE GADANIE... JEŚLI ZNASZ TREŚĆ PISMA, TO WIESZ, IŻ ZAWARTO W NIM PRZESTROGĘ, ABY NIE RZUCAĆ PRZED WIEPRZE PEREŁ... BOWIEM WIEPRZE PERŁY ZADEPCZĄ W BŁOTO I DALEJ BĘDĄ KWICZEĆ...
~mieszkanka 12-12-2012 20:36
Widzę że na świecie panuje straszna znieczulica!!!Jeżeli ktoś nie chce niech nie pomaga,ale głupie komentarze zachowajcie dla siebie!!! co do studenta to nie wiem jaka uczelnia wpuściła do siebie takiego nieuka proponuje powrót do podstawówki i opanowanie ortografi!!!
CН.W.D.P. 12-12-2012 21:13
mieszkanko, CO DO ORTOGRAFII, TO TY SIĘ LEPIEJ NIE WYPOWIADAJ, BOWIEM OSTATNI WYRAZ W TWOIM WPISIE ZAWIERA W SOBIE WŁAŚNIE BŁĄD ORTOGRAFICZNY...
~nikt mądry 12-12-2012 21:22
NIE SĄDŹCIE!!!! NIE BĘDZIECIE SĄDZENI!! BRAWO ZA APEL O POMOC DLA LUDZI!!! GŁODNEGO NAKARM SPRAGNIONEMU DAJ PIĆ A WAM CO NIEKTÓRYM d...lOM ROZUM!!!!!!!!!
~ 12-12-2012 21:25
jak czytam te niektóre komentarze,to nie dobrze mi się robi,ile w ludziach jest jadu.Nie chcesz nie pomagaj, jak nie znasz rodziny,to nie oczerniaj.Tak nie którzy mówią,po co tyle dzieci,jak ich nie stać?tylko,że to chory system naszego kraju jest,który nie pomaga rodzinom wielodzietnym,które płacą najwięcej,gdyż kupują więcej rzeczy a tym samym płacą podatki w postaci vatu.Pózniej za kilka lat,właśnie te dzieci z tych rodzin wielodzietnych będą Was wygodnisiów utrzymywać,pracować na wasze emerytury,więc trochę szacunku.
~tyt 12-12-2012 22:13
ale k...ni tu piszą ojciec jest chory i to wystarczy w tym kraju zeby biedowac no taki student ped.. tego nie wie do wojska k...na do fali bys nabrał szacunku dla lodzi nie moto pewnie twój tata bogaty albo ciśniesz się po kontach i siano masz a tym ludziom trzeba pomagać
~ja 12-12-2012 22:24
nie które wpisy są po prostu nie ludzkie nie chcesz nie pomagaj wstrzymaj się od komentarzy
~ 12-12-2012 22:51
Rozumiem,że biednym trzeba pomóc.Ale w okolicy jest dużo takich rodzin. Sama wychowuję 2 dzieci i też mi jest ciężko. Nie prosze nikogo o pomoc,tylko staram się sama zadbać o to,by moi synkowie mieli wszystko czego im potrzeba.
~Snieżynka 12-12-2012 22:57
Do/~/ masz w 100% rację I tak dalej trzymaj!
~ 12-12-2012 23:01
Rozumiem,że biednym trzeba pomóc.Ale w okolicy jest dużo takich rodzin. Sama wychowuję 2 dzieci i też mi jest ciężko. Nie prosze nikogo o pomoc,tylko staram się sama zadbać o to,by moi synkowie mieli wszystko czego im potrzeba.
~wroclawski_student 12-12-2012 23:05
CН.W.DU.PE. ma racje!!! Nie rzucać perły pomiendzy wiepsze! Co wy w ogóle wiecie z teorii ewolucji? nic! A kaszdemu wydaje się, że jest najmądrzejszy.Co do moich rzekomych błędów, to może na pszykład mam dyslekcję? I co, jak ktoś jest na pszykład niepełnosprawny od urodzenia albo bez wzroku to też z niego kpicie? Mimo, że nie ma wpływu na swoją ułomność? Wstydzę się za was, bo wiem że ważne jest nie to, jak ktoś pisze, ale czy pisze mądrze. No ale jak ma to zauważyć ktoś, kto nie dosrasta mi do pięt pod względem wiedzy i mądrości, czego własnie przykład daliście w tym wontku!
~stanleyowsky 13-12-2012 0:45
Znam dość dobrze pewną panią spod Bolkowa. Chyba z Lipy. Mają juz 11 dzieci. Na każde dostają około 1.000,- dotacji. Jak mówi Pani Matka - więcej sobie narobimy tych dzieciaków, bo juz teraz dostają 11 tysięcy złotych na te bidule, a za każde nastepne dziecko - wpadnie kolejne tysiac złotych. No to kur... wspierać ich, czy tłuc pałą??
~ 13-12-2012 4:04
wrocławski student....cofnij się może do zerówki niech nauczą Cię pisać po polsku bo te studia to chyba za masło i jajka robisz.....i życzę Ci żebyś znalazł się w podobnej sytuacji a może nawet i gorszej ......
~Stasiek 13-12-2012 10:14
Aha , a te dzieci to skad sie wziely ? Zawsze mnie uczono w domu , ze jak cie nie stac to nie kupoj . Skoro bida az piszczy i czworo dzieci to tak chyba nie tylko pieniedzy brakuje ale i rozumu tych podobno doroslych rodzicow . Kosciol mowi , dzieci to dar bozy , to nich bog placi na ich wychowanie , albo rodzice . Jestem przeciwny jakiejkolwiek pomocy tym ludziom .Czy koscioly juz pomogly ? Ile dal Danko ? Dlaczego to taka tajemnica z podawaniem nazwiska rodziny . Czy to dzialacze PiS , ktorzy zawsze mowia tajemniczo -jacys ludzie , pewne osoby ...Uwazam , ze miasto stac na pomoc , potrafili kosciol wyremontowac za miejskie pieniadze to niech pomagaja tajemniczej .. . Ja tego projektu nie popieram .
~**chipo 13-12-2012 10:20
@12-12-2012 22:51 | ~ | brawo!! właśnie o to chodzi!! MAM OLBRZYMI SZACUNEK DLA TAKICH LUDZI JAK TY!! dla ludzi, którzy nie czekają na litość innych i sami, bez oglądania się na innych, przełamują przeciwności losu.
~możeczłowiek 13-12-2012 10:25
Synu-mówi ojciec, ty w życiu nie osiągniesz żadnego celu...Ależ tato osiągnę - moim celem jest DNO. LUUUUUUUUUUUDZIE nasze człowieczeństwo sięga dna. Pozdrawiam przedmówców, życzę zdrowych spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i pamietajmy fortuna kołem sie toczy.
~!!!!!!! 13-12-2012 13:45
Proszą 'LUDZI O OTWARTYCH SERCACH' nie Was ...
~ 13-12-2012 14:24
Do 17:46 /CHWDP: Masz świra i tego się trzymajmy. Rozpacz nad motłochem tego kraju.Teraz tylko psychiatra jest twoim sprzymierzeńcem.
~~~ja~~ 13-12-2012 15:33
do wrocławskiego_studenta. Nie wiem na jakie Ty "STÓDIA" chodziłeś i tak naprawdę mało mnie to interesuje, zarówno "INTELIGENCJOM" jak i poprawną polszczyzną nie zabłysnąłeś! Ponadto teorie typu nie pomagaj drugiemu, bo powieli się jego głupota oraz brak umiejętności radzenia sobie w rzeczywistości nie przemawia do mnie - o ile w ogóle spotkałeś na swojej drodze takiego prof. który takie mądrości Tobie przekazał, to ciekawi mnie jakie było stężenie głupoty w sali w której siedziały tak zacne i 2 mądre głowy. A tak na poważnie, to Tobie współczuje i osobom z Twojego otoczenia - o ile jeszcze takie się nie wykruszyły
~wroclawski_student 13-12-2012 16:24
do urzytkownika 13-12-2012 15:33 | ~~~ja~~ | (78.8.*.*): Morze napisz w takim razie co ty wiesz o teorii ewolucji? Potrafisz? No zabłyśnij swoją mądrościom! Ba ja widzę że stać cię tylko na wyzwiska, a to to każdy idiota potrafi, czyli z tego wynikało by, że to u ciebie stenrzenie głupoty jest wielkie.
~ 13-12-2012 16:59
CHWDP: Masz świra i tego się trzymajmy
~ 13-12-2012 17:05
OBALAM TEORIE NAUKOWA STÖDENTA, TUDZIESZ (=tak ma byc) JEGO PROFESORA:Na przełomie lat 70. i 80. XX wieku zaczęto weryfikować dotychczasowy pogląd na temat warunków życiowego sukcesu. Jakkolwiek sprawność intelektualna w dużym stopniu zależy od genów i faktycznie ułatwia proces uczenia, to jednak zaczęto wyrażać wątpliwości, co do określenia inteligencji intelektualnej jako determinanty sukcesu życiowego. Podczas wielu a...liz ścieżek życiowych osób z wysokim IQ, stwierdzono, że początkowe, wysokie osiągnięcia szkolne nie miały przełożenia na późniejsze sukcesy zawodowe. „Iloraz inteligencji w niewielkim stopniu wyjaśnia różne losy osób o mniej więcej takich samych widokach na przyszłość, wykształceniu i zdolnościach
~ 13-12-2012 17:10
Do stödenta: kapujesz, co poeta ma na mysli w poprzednim wpisie? A powiedz mi, jak twoja teoria o niepomaganiu, bo slabe geny, ma sie do wiary katolickiej, ktora tu tak czesto i zazarcie bronisz? "Kochaj blizniego, jak siebie samego"? Hęęęęęęęę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ 13-12-2012 17:24
16:24- stenrzenie i kómólacja. Darwin pszewrucil sie w grobie.
~ 13-12-2012 17:37
W indywidualnym przypadku, gdy mamy pana X, nawet jeśli dysponujemy wiedzą na temat jego ilorazu inteligencji, nie da się nic na pewno określić, bo ten konkretny człowiek może po prostu z różnych powodów nie osiągnąć niczego w życiu. Może zaprzepaścić wszystko, do czego doszedł, lub popaść w alkoholizm. Inny gosciu natomiast o niskim ilorazie (cos jak stödent) moze miec w zyciu szczescie :dojdzie latwo do slawy i pieniedzy....Teoria genetyczna profesora z godziny 16:24, czyli stödenta jelonkowego jest wyssana z (brudnego) palca.
~ 13-12-2012 19:24
No mowie, ze jestes swirowaty, chuwdu-pe....nikt tu nie jest w stanie rzucic takiej perly, ktora by mnie choc troche poniosla, wiec panie stödencie bez jazgotu!A ty chuwdu-pe zabierz sie do jakiejs roboty, moze odsniezanie. Dobrze robi na miesnie klatki piersiowej i ramion, a cos mi sie wydaje, ze przez ten komputerek to cherlawy jestes nie tylko na umysle, ale rowniez i na ciele!!!
CН.W.D.P. 13-12-2012 20:22
"cos mi sie wydaje" POWIEDZIAŁA Vikusia... I WSZYSTKO JASNE!!
~wroclawski_student 13-12-2012 20:28
do użytkofnika 13-12-2012 17:05 | ~ | *-101.unitymediagroup.de (81.210.*.*). Wreszcie jakiś merytokratyczny głos w dyskusji z którym zamiana kilku zdań nie bendzie obrazą dla inteligęmcji średnio rozwiniętego człowieka. Czenściowo masz rację,gdyż inteligęcja nie determinuje w całości sukcesu człowieka. Adczkolwiek jest najbardziej znaczącym czynnikiem co dowiodło wiele badań nałkowych. Jeśli więc weźmiemy człofieka A, który będzie miał wysoką inteligęcjem i wysoki poziom innych cech, oraz czuowieka B, który bendzie miał niskom inteligemcjem a tez wysoki poziom innych cech to ten pierwszy osiągnie sukces.W związku z tym to takich lóci należy selekcjonowadź, dla dobra pszyrzłyh pokoleń! Nalerzy promować ludzi z jak najwyszżym poziomem wszystkich cech a inteligemcia jest najwarzniejżym z nih.
~ 13-12-2012 21:55
Zgrywasz sie, cz nie umiesz pisac? Bo jak masz zaburzenie na serio- to ja sie z zartow na temat twojej ortografii wycofuje. A tak na marginesie: z ta inteligencja to jest roznie. Licza sie tez okolicznosci, w ktorych pan A i pan B sobie egzystuja. Bo w Burkina Faso mozesz byc pieronsko inteligentny i nie podskoczysz. A w Kanadzie kazdy glupi do czegos tam dojdzie, jak chce. To tyle. Pozdr. Viki.
~ 14-12-2012 8:32
Zgrywasz sie i myslisz, ze jestes dowcipny...............to taka strategia, by zatuszowac braki ortograficzne? Widze, ze jest tu wiecej nienormalnych, niz mozna bylo wziac pod uwage.
~-MK- 14-12-2012 10:15
Do wrocławski student: Gratulacje, że wierzysz profesorom- to oni pewnie nauczyli Cię pisać stÓdia z błędem :) Ach te Twoje teorie naukowe. Skoro nie chcesz, żeby na Ciebie wylewali brudny dlaczego sam to robisz? Wracając do meritum: „Ja to z zasady nikomu nie pomagam” – przykre, Tobie pewnie też nikt nie pomoże. Ciekawe czy w momencie gdy będziesz potrzebował pomocy też będziesz zgrywał takiego chojraka? Zbliżają się święta, te dzieci chciałyby pewnie spędzić je tak jak ich rówieśnicy, pod choinką znaleźć choćby najmniejszy prezent. Nie czekają na nową konsolę czy iPada. Najłatwiej jest krytykować !! Coś się stanie jeśli pójdziesz do Tesco i kupisz dla nich nową zabawkę, siatkę mandarynek czy nowy koc? No tak ubędzie Ci – chyba tej naukowej teorii !! Wciąż wierzę, że są jeszcze ludzie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group