Poniedziałek, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 3668
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polsko–czeskie granie, czyli Muflon Live już dzisiaj!

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 5 września 2012, 11:05
Aktualizacja: 11:07
Autor: tau
W sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury „Muflon” wystąpi dzisiaj (5 września) o godz. 18.00 jeden z najbardziej popularnych czeskich zespołów, grających ska i reggae – Los Chuperos. Będzie to pierwszy z czterech koncertów, zaplanowanych w ramach nowego projektu: Muflon Live– polsko–czeskie granie. Wstęp jest wolny.

- To cztery wyjątkowe koncerty, prezentujące style muzyczne od ska, raegge, new jazz do bluesa i rocka. Celem jest także promowanie autorskiej muzyki z polsko–czeskiego pogranicza. To również profesjonalnie przygotowane koncerty z transmisją „live” w internecie i spotkania z nieprzeciętnymi zespołami z Polski i Czech. - mówią organizatorzy.

I dodają: - Koncerty zostaną wyemitowane na żywo w internecie, a całość materiału koncertowego zostanie zarejestrowana na cyfrowych nośnikach audiowizualnych. Film z koncertu będzie dostępny również na stronach internetowych partnerów, portalach społecznościowych oraz na ogólnodostępnych i popularnych serwisach, takich jak np. Youtube. Jesteśmy przekonani, że taka forma koncertów stanowi bardzo ciekawą propozycję dla mieszkańców Jeleniej Góry i turystów. Zapraszamy wszystkich, którzy szukają nowości w ofertach kulturalnych i chcą razem z nami przekroczyć muzyczne granice.

Projekt MUFLON LIVE – polsko-czeskie granie jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~dziunia 6-09-2012 8:11
Wczoraj w Muflonie bawiłam się świetnie. Brawa dla zespołu z Czech! Brawa dla organizatorów!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group