Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 10141
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Policjanci zapobiegli tragedii

Piątek, 10 kwietnia 2015, 9:34
Aktualizacja: 9:38
Autor: 112
Jelenia Góra: Policjanci zapobiegli tragedii
Fot. Archiwum
Policjanci nie dopuścili do popełnienia samobójstwa przez 47–letniego mężczyznę. Desperat po kłótni z konkubiną udał się na most kolejowy w okolice „Grzybka” w Jeleniej Górze, informując że popełni samobójstwo. Dzięki szybkiej akcji policjantów udało się go uratować.

Wczoraj (9.04) o godz. 23.30 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymał telefoniczne zgłoszenie od jeleniogórzanki, która poinformowała, że obawiała się o życie swojego konkubenta. Mężczyzna wyszedł po kłótni z jej mieszkania i zagroził popełnieniem samobójstwa. Kobieta oświadczyła, że mężczyzna jest w złym stanie psychicznym i może dojść do tragedii. Najprawdopodobniej udał się w okolice „Grzybka” przy ul. Jagiełły, w Jeleniej Górze. Tam też policjanci wraz z konkubiną desperata, rozpoczęli jego poszukiwania.

- Policjanci po przybyciu na miejsce zauważyli mężczyznę, który stał na moście i groził popełnieniem samobójstwa. Funkcjonariuszom udało się przekonać desperata do zmiany decyzji. Po zbadaniu stanu jego trzeźwości, okazało się, że jest pod wpływem alkoholu. Mężczyzna, bezpośrednio po zdarzeniu, trafił pod opiekę lekarzy, a następnie do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia – informuje podinsp. Małgorzata Gorzelak z KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group