Niedziela, 19 września
Imieniny: Konstancji, Teodora
Czytających: 2145
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Policja: Okres świąteczny minął spokojnie

Wtorek, 27 grudnia 2016, 13:16
Aktualizacja: 13:17
Autor: 112
Region: Policja: Okres świąteczny minął spokojnie
Fot. Archiwum
Od 24 do 26 grudnia jeleniogórscy policjanci prowadzili działania prewencyjne, których celem było zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu oraz turystom. W tych dniach w naszym regionie doszło do sześciu kolizji, policjanci nałożyli 79 mandatów karnych oraz zatrzymali pięciu nietrzeźwych kierujących.

W okresie świątecznym, na drogach regionu jeleniogórskiego mimo panującego dużego ruchu, nie doszło do poważniejszych zdarzeń drogowych i kryminalnych.

- Pełniący służbę policjanci odnotowali sześć kolizji, których najczęstszą przyczyną było niezachowanie bezpiecznej odległości i najechanie na tył innego pojazdu. Ponadto funkcjonariusze zatrzymali 16 dowodów rejestracyjnych w związku ze złym stanem technicznym pojazdów, osiem praw jazdy, w tym cztery za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym oraz ujawnili dwóch kierujących z zakazem prowadzenia pojazdów. Funkcjonariusze nałożyli 79 mandatów za różne wykroczenia drogowe – informuje podinsp. Małgorzata Gorzelak z KMP w Jeleniej Górze.

Nad bezpieczeństwem czuwali zarówno policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, jak i prewencji. W pierwszy dzień Świąt, funkcjonariuszy wspierały dwa patrole Straży Granicznej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group