Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6789
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Policja: majowy weekend – podsumowanie

Środa, 4 maja 2016, 14:24
Aktualizacja: 14:26
Autor: 112
Region: Policja: majowy weekend – podsumowanie
Fot. Archiwum
Podczas minionego weekendu jeleniogórscy funkcjonariusze przeprowadzili 353 różnego rodzaju interwencje, wylegitymowali 931 osób, zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących pojazdami, ukarali 182 osoby kierujące za różne wykroczenia drogowe, większości za przekroczenie dozwolonej prędkości.

Jeleniogórscy policjanci prowadząc wzmożone działania kontrolne, ujawnili i zatrzymali trzy osoby, które mimo wielokrotnych apeli o trzeźwość, zdecydowały się usiąść za kierownicę po spożyciu alkoholu, zatrzymali czterech kierujących, którzy naruszyli sądowe zakazy kierowania pojazdami, ukarali mandatami 182 kierujących, za różne wykroczenia w ruchu drogowym, głównie za przekroczenie dozwolonej prędkości. Zatrzymali 12 praw jazdy, kierującym, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli prędkość o co najmniej 51 km, zatrzymali 21 dowodów rejestracyjnych, w tym 12 za stan techniczny.

- W trakcie majowego weekendu policja jeleniogórska odnotowała jedno poważne zdarzenie kryminalne –usiłowanie zabójstwa 27-letniego mężczyzny. Do tego przestępstwa doszło 2 maja br. przed godziną 19.00 w jednym z parków w Jeleniej Górze. Dzielnicowi na ziemi znaleźli leżącego młodego mężczyznę z ranami kłutymi. Poszkodowany został przewieziony do szpitala – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

- Policjanci w wyniku prowadzonych działań, już następnego dnia wytypowali i zatrzymali 43-letniego mężczyznę podejrzewanego o to przestępstwo. Grozi mu za to dożywocie - dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group