Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 7312
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Pół tysiąca paczek dla najmłodszych

Sobota, 1 grudnia 2018, 6:30
Aktualizacja: Niedziela, 2 grudnia 2018, 6:53
Autor: WAC
Mysłakowice: Pół tysiąca paczek dla najmłodszych
Fot. GOK
Dzięki wspólnej inicjatywie Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach, miejscowych organizacji samorządowych oraz rad sołeckich do 500 dzieci z terenu gminy w przyszłym tygodniu trafią paczki mikołajkowe.

Akcja, w ramach której dzieciom z gminy Mysłakowice wręczane są paczki odbywa się od wielu lat. W tym roku dla najmłodszych przygotowano około pół tysiąca podarków. Koszt ich przygotowania to około 6 tysięcy złotych.

Środki te w większości pochodzą od zaprzyjaźnionych samorządów z Niemiec z Bambergu i Aachen. Swoją cegiełkę dorzucają też lokalni sponsorzy oraz sołectwa. Paczkę otrzyma każde dziecko w wieku od 1 do 12 lat mieszkające na terenie gminy, niezależnie od kryterium dochodowego.

Wręczenie paczek odbędzie się podczas zabaw mikołajkowych. W programie znajdują się: gry i zabawy, konkursy oraz poczęstunek. Każde dziecko będzie mogło też sobie zrobić zdjęcie z Mikołajem. Pierwsza z imprez odbędzie się już 7 grudnia w Mysłakowicach. Dzień później zaplanowano zabawę w Karpnikach, zaś 9 grudnia dzieci będą się bawić w Łomnicy i Wojanowie.

Twoja reakcja na artykuł?

5
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group