Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7523
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pojechał prosto w... płot

Piątek, 20 listopada 2009, 9:18
Aktualizacja: 9:36
Autor: Mar
Jelenia Góra: Pojechał prosto w... płot
Fot. Mar
W nocy na skrzyżowaniu ulic Groszowej i Korczaka młodzieniec kierujący Renaultem Laguną nie zmieścił się w zakręcie i wylądował w parkanie. Jak powiedział policji, zupełnie nie wie jak to się stało, że samochód zamiast pojechać prosto, skręcił na chodnik i uderzył w płot.

- Tutaj ciągle coś się dzieje, to niebezpieczny zakręt a jeszcze tacy idioci jak ten z granatowego samochodu, który zaparkował trzy metry od skrzyżowania. Chłopaki chcieli uniknąć zderzenia z nim i nie wyrobili zakrętu. Inna sprawa, że gdyby jechali te 30 km/h jak mówią, to nie rozbiliby płotu a auto nie miałoby urwanych półosiek – mówił mieszkaniec domu przed którym rozbiła się „renówka”.

Na pomoc przy ściąganiu renaulta z płotu przybiegli strażacy, którzy w pobliskiej kamienicy ugasili właśnie ogień w budynku gospodarczym. Po udanej akcji drogowej wrócili do swojej pracy.

Czy powodem była nadmierna szybkość, czy może chłopaki próbowali „drifta” i nie opanowali samochodu raczej nie powiedzą. Na pewno przeszkodą był samochód zaparkowany na samym skrzyżowaniu. Jego właściciel może się cieszyć, że renault trafił w płot, a nie w jego bagażnik.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (32)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group