Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 7693
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pogoda dobra dla blacharzy i chirurgów

Czwartek, 15 stycznia 2009, 13:39
Aktualizacja: 13:40
Autor: Angela
Policja ostrzega: warunki na drogach są bardzo trudne. Dzisiaj doszło już do dwóch zdarzeń drogowych. Rano w Jeżowie Sudeckim kierowca wymusił pierwszeństwo czym doprowadził do groźnie wyglądającej kolizji, a po.południu zderzyły się dwa pojazdy na jednym z zabobrzańskich parkingów.

Poranna kolizja przy ulicy Długiej w Jeżowie Sudeckim to zapewne wynik pośpiechu i nieuwagi. Kierujący oplem corsą nie zachował odpowiedniej prędkości i ostrożności na drodze i uderzył w kierującą fiatem uno. Na szczęście poza uszkodzeniami pojazdów nikomu nic się nie stało. Sprawca nie chciał się jednak przyznać do winy i nie przyjął mandatu od policjantów. Dlatego sprawa przeciwko niemu znajdzie się teraz w sądzie grodzkim, który zadecyduje o winie i ewentualnej karze dla kierowcy.

Natomiast po południu na parkingu przy ulicy Kiepury jeden z kierowców wycofując nie zauważył stojącego za nim samochodu i uderzył w niego. Nic poważnego się nie stało.

Jezdnie w regionie są czarne i mokre, podobnie główne ulice Jeleniej Góry. Fatalnie jest za to na chodnikach, które pokrywa warstwa brudnego błota pośniegowego. Piesi muszą brodzić w bagnie na przeważającym obszarze miasta. Jest przy tym ślisko i o upadek nietrudno.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1162
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group