Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 8443
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Podwójny koncert, podwójne szaleństwo. W Kwadracie

Niedziela, 12 lutego 2012, 12:31
Aktualizacja: 12:34
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Podwójny koncert, podwójne szaleństwo. W Kwadracie
Fot. Petr
Jeleniogórski RE–GYPZ i CHORZY NA ODRĘ ze Szczecina wystąpili w miniony piątek w klubie Kwadrat w budynku JCK przy ulicy Bankowej. Jak było? – Chłopaki zmiażdżyli system! Kto nie słyszał, niech żałuje – entuzjazmują się uczestnicy.

Z koncertami w Jeleniej Górze nigdy nic nie wiadomo. Albo jest tłumnie i z zabawą naprawdę wysokich lotów, albo zabawy nie ma wcale. Nieważne, czy impreza odbywa się w tym, czy w innym lokalu, i w który z dni tygodnia. I czy gwiazdą wieczoru jest zespół mniej, czy bardziej znany.

Innymi słowy, imprezy albo „wypalają”, albo nie. AGRESSIVA 69 w Kwadracie nie wypaliła. Na ostatnim koncercie CHORYCH NA ODRĘ też szału nie było. Był natomiast w miniony piątek – tym razem na podwójnym koncercie RE-GYPZ i CHORZY NA ODRĘ było podwójne szaleństwo, co podkreślają zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy.

– Impreza była przednia. RE-GYPZ rozgrzał publikę do czerwoności, a potem na scenę wpadli CHORZY… Jak zwykle ekstrawaganccy z niezwykłym repertuarem oraz wybuchową mieszanką dźwięków. No i, po prostu, zmiażdżyli system! Jeszcze raz wielkie brawa – mówi nam Maciej Podolak, jeden z uczestników.

Kolejny koncert muzyki na żywo w jeleniogórskim Kwadracie odbędzie się jeszcze dzisiaj. Na scenie klubu wystąpi jazzowe THE AARDVARK TRIO. Start, godz. 19.00. Wstęp wolny!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group