• Wtorek, 22 października 2019
  • Godz. 18:22
  • Imieniny: Korduli, Filipa, Halki, Salomei
  • Czytających: 6510
  • Zalogowanych: 16
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Podsumowanie zawodów MOS

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 20 czerwca 2019, 10:02
Aktualizacja: 10:30
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Za nami uroczysta gala podsumowująca współzawodnictwo sportowe w Jeleniej Górze, organizowane w roku szkolnym 2018/2019 przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu. Podczas spotkania w Jeleniogórskim Centrum Kultury były wręczane nagrody dla szkół oraz indywidualne.

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE KLASY I-III - SZKOŁY PODSTAWOWE:

I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 - 180 pkt.
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 6 - 137 pkt.
III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 11 - 90 pkt.
IV miejsce Szkoła Podstawowa Nr 10 - 84 pkt.
V miejsce Szkoła Podstawowa Nr 13 - 77 pkt.
VI miejsce Szkoła Podstawowa Nr 15 - 40 pkt.
VII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 - 37 pkt.
VIII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 8 - 31 pkt.
IX miejsce Szkoła Podstawowa Nr 7 - 28 pkt.
X miejsce Szkoła Podstawowa Nr 5 - 25 pkt.

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE KLASY I-VI CHŁOPCY - SZKOŁY PODSTAWOWE:

I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 11 - 649,5 pkt.
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 - 490 pkt.
III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 6 - 431,5 pkt.
IV miejsce Szkoła Podstawowa Nr 10 - 357,5 pkt.
V miejsce Szkoła Podstawowa Nr 13 - 319,5 pkt.
VI miejsce Szkoła Podstawowa Nr 8 - 238 pkt.
VII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 - 191 pkt.
VIII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 15 - 185 pkt.
IX miejsce Szkoła Podstawowa Nr 7 - 37 pkt.
X miejsce Szkoła Podstawowa Nr 5 - 34 pkt.

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE KLASY I-VI DZIEWCZĘTA - SZKOŁY PODSTAWOWE:

I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 11 - 632 pkt.
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 - 460 pkt.
III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 6 - 424 pkt.
IV miejsce Szkoła Podstawowa Nr 10 - 405 pkt.
V miejsce Szkoła Podstawowa Nr 13 - 224 pkt.
VI miejsce Szkoła Podstawowa Nr 8 - 210 pkt.
VII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 - 184 pkt.
VIII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 15 - 139 pkt.
IX -X miejsce Szkoła Podstawowa Nr 5 - 37 pkt.
miejsce Szkoła Podstawowa Nr 7 - 37 pkt.

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE - KLASY VII-VIII SP i GIM KL. III – DZIEWCZĘTA:

I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 11 - 443,5 pkt.
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 - 439,5 pkt.
III miejsce Zespół Szkół Elektron. i Gimn. Nr 3 - 394 pkt.
IV miejsce Szkoła Podstawowa Nr 13 - 341,5 pkt.
V miejsce Szkoła Podstawowa Nr 15 - 283 pkt.
VI miejsce Zespół Szkół Katolickich - 239,5 pkt.
VII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 - 231,5 pkt.
VIII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 8 - 211 pkt.
IX miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących 1 /Gim - 190 pkt.
X miejsce Szkoła Podstawowa Nr 10 - 140,5 pkt.
XI miejsce Szkoła Podstawowa Nr 6 - 133 pkt.

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE KLASY VII-VIII i GIM KL. III - CHŁOPCY:

I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 11 - 544 pkt.
II miejsce Zespół Szkół Elektron. i Gimn. Nr 3 - 440 pkt.
III miejsce Zespół Szkół Katolickich - 421 pkt.
IV miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 - 393 pkt.
V miejsce Szkoła Podstawowa Nr 6 - 290,5 pkt.
VI miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr1 /Gim - 285 pkt.
VII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 13 - 280,5 pkt.
VIII miejsce Szkoła Podstawowa Nr 10 - 275 pkt.
IX miejsce Szkoła Podstawowa Nr 15 - 194 pkt.
X miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 - 181,5 pkt.
XI miejsce Szkoła Podstawowa Nr 8 - 88,5 pkt.

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE - SZKOŁY PONADPODSTAWOWE - CHŁOPCY:

I miejsce Zespół Szkół Elektronicznych i Gimnazjum Nr 3 - 705,5 pkt.
II miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 - 646,5 pkt.
III miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 - 504,5 pkt.
IV miejsce Zespół Szkół Technicznych ,,Mechanik” - 503,5 pkt.
V miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych- 258,5 pkt.
VI miejsce Zespół Szkół Przyrodniczo- Usługowych i BS - 253,5 pkt.
VII miejsce Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 - 205,5 pkt.
VIII miejsce Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych - 90 pkt.
IX miejsce Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych - 57,5 pkt.

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE - SZKOŁY PONADPODSTAWOWE - DZIEWCZĘTA:

I miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 - 662 pkt.
II miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 - 528,5 pkt.
III miejsce Zespół Szkół Technicznych ,,Mechanik” - 425,5 pkt.
IV miejsce Zespół Szkół Przyrodniczo- Usługowych i BS - 361,5 pkt.
V miejsce Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 - 324,5 pkt.
VI miejsce Zespół Szkół Ekonomiczno -Turystycznych - 122,5 pkt .
VII miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych- 108,5 pkt.
VIII miejsce Zespół Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 - 64 pkt.
IX miejsce Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych - 31 pkt.

Twoja reakcja na artykuł?

7
64%
Cieszy
2
18%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
18%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 20-06-2019 13:41
gdzie garnitury panowie nauczyciele, to gala sportu.
użytkownik facebook 20-06-2019 14:11
Brawo dziewczyny z " Norwida " 👏👏👏

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group