• Zalogowanych: 11

Podsumowanie XVI i XII kolejki w klasie B

Wiadomości: Dolny Śląsk
Wtorek, 10 kwietnia 2007, 0:00
Zespoły grające w klasie B rozegrały następne pojedynki. W XII kolejce w grupie I lider tabeli z Karpnik, mimo że do przerwy zdobył cztery gole sporo się musiał napracować aby pokonać Kostrzycę. Wydarzeniem XII kolejki w grupie II było wyjazdowe zwycięstwo Chojnika z Podgórzynem. W meczu na szczycie lider ze Strzyżowca pokonał na wyjeździe Wleń.

<b>Wyniki XII kolejki w grupie I klasy B:</b>
Lipa – <b>Lesk Sędzisław</b> 1:3 (1:2)
<b>Potok Karpniki</b> – LZS Kostrzyca 4:3 (4:0)
Czarni Przedwojów – Dragon Miszkowice 0:0
Łomnica II – Orzeł II Mysłakowice 1:1 (1:0)
Dolomit Pisarzowice – Amfibolit Leszczyniec 3:3 (1:2)
<b>Bóbr Marciszów</b> – Uran Okrzeszyn 4:1 (3:0)

<b>Wyniki XVI kolejki w grupie II klasy B:</b>
Metgum Podgórzyn – <b>Chojnik Jelenia Góra</b> 1:2 (1:1)
Pasiecznik – <b>KKS Jelenia Góra</b> 2:6 (2:2)
<b>Hottur Borowice</b> – Dobków 3:2 (1:2)
<b>Jeżów Sudecki-Czernica</b> – Sokół Sokołowiec 5:1 (0:1)
Pogoń Wleń – <b>Czarni Strzyżowiec</b> 1:2 (0:2)
<b>Juvenia Rybnica</b> – Sosnówka 5:2 (0:2)
Bazalt Wojciechów – <b>Bobry Wojanów</b> 3:4 (1:1)

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~enriqe 10-04-2007 10:22
Brawo Chojnik, tak trzymać :)
~fan Podgórzyna 10-04-2007 10:53
Podgórzyn przegrał jedna bitwe nie wojne heeh powalczymy do końca mamy nadal nadzieję na awans pozdro i gratki dla Chojnika , niezły meczyk , szkoda ,ze na takie mecze jednego sędziego się wysyła nabiegła sie oj nabiegał ale wszystkiego sam nie zobaczy jednak wynik nie został wypaczony Podgórzyn moze miec pretensje do siebie niewykorzystane sytuacje sie mszczą i tyle stara prawda w meczach piłki nożnej pozdro
~rybnica 10-04-2007 13:22
PAMIęTAJCIE żE JEST JESZCZE RYBNICA
~MJ 10-04-2007 17:32
A co to za klubik Chojnik Jelenia Góra? Następna stronka ma jakieś dziwne info ;-) KS Chojnik rulez!
~gość 10-04-2007 17:53
a może coś o grupie III B klasy, tam też są ciekawe mecze(zwłaszcza jak gra Chmieleń)
~hehehe 10-04-2007 19:26
Nikt nie zapomnia Rybnica to fajny klub , działacze i zawodnicy od czasu jak się oczyścili z wojowników z Chmielenia .A drużynka pokazała lwi pazur w meczu na wyjedzie wtym sezonie u lidera Stzryzowca .Chgwała i pozdro dla Rybnicy
~POTOK 10-04-2007 19:31
po 1 super połowie przyszla nieszczęs;;iwa druga i malo brakowalo by powtorki z poprzedniej rundy i wyniku 4-4 gdzie tez tam prowadzilismy ale "tylko"dwoma golami Na szczescie sie udalo i jestesmy dalej liderem Ale nie popadamy w euforie jest jeszcze wiele waznych meczy SZacunek dla wszystkich rywali Niech zwyciezy duch sportowy i wygraja Ci co beda na to zaslugiwac POTOK FOREVER
~pod potokiemmm 10-04-2007 22:12
podgorzyn malo bramek traci , dacie rade na koniec , pzdr z sobieszowa !!
~romanos 11-04-2007 18:33
fajny mecz w Borowicach dobry poziom.jeszcze Borowice pokarza chociaz nie maja kibicow pozdrawiam Borowice zycze samych dobrych wynikow
~romanos 11-04-2007 18:35
podawajcie kto strzelił bramki
~robjg 12-04-2007 7:39
Mam pytanie: kto strzelił bramki dla KKS w meczu z czernicą z poprzedniej kolejki?