• Niedziela, 15 września 2019
  • Godz. 20:49
  • Imieniny: Albina, Nikodema, Marii
  • Czytających: 6651
  • Zalogowanych: 9
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Podsumowali współzawodnictwo sportowe 2015/2016

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 25 czerwca 2016, 20:02
Aktualizacja: 20:04
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Zgodnie z kalendarzem imprez sportowych w roku szkolnym 2015/2016 (od września do czerwca) zrealizowanych zostało przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze 117 imprez sportowych, w których udział wzięło 8107 uczestników ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Jeleniej Górze oraz przedszkoli publicznych i niepublicznych.

Szkoły podstawowe- klasyfikacja łączna dziewcząt i chłopców
I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 11
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2
III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 6
IV miejsce - Szkoła Podstawowa nr 8
V miejsce - Szkoła Podstawowa nr 10
VI miejsce - Szkoła Podstawowa nr 15
VII miejsce - Szkoła Podstawowa nr 13
VIII miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3
IX miejsce - Szkoła Podstawowa nr 5
X miejsce - Szkoła Podstawowa nr 7

Szkoły podstawowe/ kategoria „małe szkoły” (do 300 uczniów)
I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 15

Gimnazja- klasyfikacja łączna dziewcząt i chłopców
I miejsce - Gimnazjum nr 1
II miejsce - Gimnazjum nr 3
III miejsce - Gimnazjum Zespołu Szkół Ogólnokształcacych nr 1
IV miejsce - Gimnazjum nr 4
V miejsce - Gimnazjum nr 5/SP 15
VI miejsce - Gimnazjum /ZSRZA
VII miejsce - Publiczne Gimnazjum Katolickie

Szkoły ponadgimnazjalne

Klasyfikacja dziewcząt
I miejsce - II Liceum Ogólnokształcące
II miejsce - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych
III miejsce - Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1
IV miejsce - Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2
V miejsce - Zespół Szkół Technicznych
VI miejsce - Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych i Bursy Szkolnej
VII miejsce - Zespół Szkół Ekonomiczno Turystycznych
VIII miejsce - Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych
IX miejsce - Zespół szkół Elektronicznych

Klasyfikacja chłopców
I miejsce - Zespól Szkół Elektronicznych
II miejsce - Zespół Szkół Technicznych”Mechanik”
III miejsce -II Liceum Ogólnokształcące
IV miejsce - Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1
V miejsce - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych
VI miejsce - Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2
VII miejsce - Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych i Bursy Szkolnej
VIII miejsce - Zespół Szkół Ekonomiczno Turystycznych
IX miejsce - Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych

Mistrzowie - Dolny Śląsk 2015/2016 Szkoły Podstawowe

Szkoła Podstawowa nr 11
I miejsce- KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW - opiekun Łukasz Niesobski
1. Michał Błażków
2. Igor Dąbrowski
3. Kacper Florczak
4. Miłosz Halicki
5. Kacper Koralewicz
6. Kacper Mścisz
7. Paweł Najman
8. Wiktor Rodziewicz
9. Jakub Skorupa
10. Arkadiusz Stankowski
11. Michał Szandurski
12. Filip Tymiński
13. Błażej Mzyk

Zespół Szkoły Podstawowej nr 15 i Gimnazjum nr 5
Dolnośląskie Igrzyska w Narciarstwie Biegowym- opiekun Piotr Skowron
I miejsce bieg sztafetowy
1. Weronika Piasecka
2. Łucja Linkiewicz
3. Barbara Krawczyk- Demczuk
4. Julia Gaczyńska

I miejsce bieg sztafetowy
1. Jan Reizer
2. Oskar Finowski
3. Bartłomiej Krawczyk
4. Jakub Świergiel

I miejsce w biegu indywidualnym chłopców KL. V-VI
1. Jan Reizer

I miejsce w biegu indywidualnym dziewcząt KL. IV I mł.
1. Klaudia Traczyk

Gimnazja
Gimnazjum nr 1

I miejsce – GIMNAZJADA LA bieg na 100m/ opiekun Katarzyna Czekańska
1. Jan Czarnecki

Zespół Szkoły Podstawowej nr 15 i Gimnazjum nr 5
Dolnośląska gimnazjada w narciarstwie biegowym - opiekun Piotr Skowron
I miejsce bieg sztafetowy
1. Michał Kowalczyk
2. Michał Boreczek
3. Patryk Piwowarski
4. Maciej Zdziechowski

I miejsce bieg sztafetowy
1. Aleksandra Ciepiela
2. Natalia Wysocka
3. Daria Deja
4. Klaudia Kozłowska
I miejsce w biegu indywidualnym chłopców
1. Michał Boreczek

Gimnazjum/Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych
I MIEJSCE- badminton
1.Sandra Panasiewicz
2.Gabriela Sokołowska
3.Julia Górzyńska

Szkoły ponadgimnazjalne

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

I miejsce – MTB / opiekun Roman Zieliński
1. Damian Chojecki

I miejsce indywidualnie – Snowboard / opiekun Justyna Rosik
1. Kuba Denis

I miejsce drużynowo – Snowboard / opiekun Justyna Rosik
1. Kuba Denis
2. Maksymilian Bielecki
3. Piotr Ładziński

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
I miejsce – BIEGI NA ORIENTACJĘ
1. Wiktor Staszak

Zespół Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3
I miejsce – pchniecie kulą i rzut dyskiem/ opiekun Andrzej Szymański
1.Mateusz Szozda

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group