Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 6051
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Podczas akcji sypnęło mandatami…

Środa, 26 sierpnia 2015, 16:25
Aktualizacja: 16:36
Autor: 112
Jelenia Góra: Podczas akcji sypnęło mandatami…
Fot. Archiwum
138 kierowców ukaranych mandatami , w tym 118 za przekroczenie dozwolonej prędkości to efekt prowadzonej 25 sierpnia policyjnej akcji „Zwolnij , dojedziesz do celu”. Działania prowadzone były w głownie na głównych ciągach komunikacyjnych Jeleniej Góry.

- Policjanci szczególnym nadzorem objęli drogi główne naszego miasta, a pracę ich wspomagały radarowe mierniki prędkości, videorejestratory oraz alkotesty. Podczas działań policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących, ale także stan techniczny pojazdów, osoby i pojazdy pod kątem poszukiwań, oraz sprawdzali czy kierowcy i pasażerowie w czasie jazdy stosują pasy bezpieczeństwa – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

- Efektem tych działań jest ukaranie 138 kierujących za różne wykroczenia w ruchu drogowym, w tym 118 za przekroczenie dozwolonej prędkości. Jeden z kierowców zgodnie z nowymi przepisami za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 50 km na godzinę stracił prawo jazdy na trzy miesiące oraz jednego kierującego, który kierował autem wbrew cofnięciu mu uprawnień - dodaje.

Działania takie będą prowadzone cykliczne w różnych częściach miasta i powiatu jeleniogórskiego. Kierowców, którzy będą łamać przepisy w zakresie bezpieczeństwa na drogach policjanci będą dyscyplinować mandatami i punktami karnymi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group