Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 3552
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Pobili przechodnia, bo odmówił papierosów

Wtorek, 15 stycznia 2013, 13:39
Aktualizacja: 13:42
Autor: 112
Policjanci zatrzymali dwóch 16–latków i trzech mężczyzn w wieku 18–19 lat, którzy odpowiedzą za pobicie mieszkańca Jeleniej Góry oraz znieważenie funkcjonariuszy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (13 stycznia br.) około godziny 16.30 w Szklarskiej Porębie. Napastnicy zaczepili na ulicy mężczyznę, od którego zażądali papierosów. Kiedy mężczyzna odmówił, wówczas pobili go i skopali. Uciekli, gdy zorientowali się, że o przestępstwie powiadomiono policję.

Funkcjonariusze ruszyli na poszukiwanie sprawców pobicia w oparciu o uzyskane rysopisy. Zauważyli ich kilka ulic dalej. Ci na ich widok rzucili się do ucieczki. Podczas zatrzymania byli agresywni, wulgarni i nie reagowali na polecenia policjantów. Okazało się, że wszyscy byli pod wpływem alkoholu.

- Do policyjnego aresztu trafili trzej mężczyźni w wieku 18-19 lat, a nieletni zostali przekazani do ośrodka wychowawczego, skąd uciekli. Dorosłym za popełnione przestępstwa grozi do trzech lat pozbawienia wolności, natomiast o dalszym losie nieletnich zadecyduje sąd rodzinny – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (37) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group