Czwartek, 2 lutego
Imieniny: Marii, Miłosławy
Czytających: 7898
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Po paszporty wkrótce do nowej siedziby, w centrum

Środa, 19 czerwca 2013, 8:04
Aktualizacja: Czwartek, 20 czerwca 2013, 6:21
Autor: Mea
Jelenia Góra: Po paszporty wkrótce do nowej siedziby, w centrum
Fot. Mea
– Nowy Oddział Paszportowy w Jeleniej Górze będzie mieścił się przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 12 – poinformował Bartosz Wiśniewski z Biura Prasowego Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu. Siedziba ma zostać przeniesiona jeszcze w tym roku.

Dotychczas paszporty można było wyrobić w jeleniogórskim Oddziale Paszportowym, który znajduje się jeszcze przy ul. Wiejskiej 29. – Prawdopodobnie we wrześniu oddział zostanie przeniesiony do nowej siedziby – powiedziała Hanna Szczepaniak z jeleniogórskiego Oddziału Paszportowego Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu.

W budynku przy ul. Piłsudskiego 12, na wyższych piętrach znajduje się jeleniogórska delegatura wojewódzkiego Kuratorium Oświaty. Nowa siedziba Oddziału Paszportowego będzie znajdowała się na parterze.

Jak informuje Bartosz Wiśniewski, przenosiny spowodowane są tym, że dotychczasowy obiekt nie przystaje do współczesnych standardów obsługi klienta, a jego lokalizacja na peryferiach miasta jest mało dogodna. Wszyscy pracownicy zachowają swoje stanowiska pracy.

– Uważam, że bez sensu jest przenosić ten oddział do centrum miasta. Obecna lokalizacja jest dobra, nie miałem problemów z jej znalezieniem, a jestem z Wlenia. Dojazd też jest dobry, bo nie ma tłoku na drodze. Jest też bezpłatny parking. W centrum będzie trzeba szukać miejsc parkingowych, płacić za postój i będzie tam większy ruch – mówił Krzysztof Gałązka z Wlenia.

- Centrum miasta może będzie lepszą lokalizacją, bo ludzie będą mieli bliżej. Ale problemem będzie znalezienie miejsca parkingowego. Ja wolałabym, by pozostał tu gdzie jest obecnie – zaznaczyła Alicja Pelczarska z Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1110
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group