Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 16080
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Po mrozach ślizgawka, przy odwilży bajoro

Piątek, 23 stycznia 2009, 8:23
Aktualizacja: 8:24
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Po mrozach ślizgawka, przy odwilży bajoro
Fot. Archiwum
Kłopoty z zaparkowaniem samochodu i bezpiecznym przejściem między budynkami mają mieszkańcy ulicy Karłowicza 7 i 9. Tworząca się tam potężna kałuża, gdy ściśnie mróz – zamarza, a przy odwilży zamienia się w bajoro nie do przebycia.

Poinformowała nad o tym Internautka z największego osiedla w mieście. – Już od kilkunastu lat co większy deszcz pojawia się na nim ogromna kałuża skutecznie utrudniająca przejście czy przejazd samochodem. Stan nawierzchni jest kiepski - tzn. dziura na dziurze, a obok tego zapchana studzienka. Po deszczu cała okolica zamienia się w staw, co można zobaczyć na dołączonych zdjęciach. Woda nie ma możliwości ujścia więc sobie tak stoi – napisała.

Ostatnio potężna kałuża pojawiła się wraz z opadami jeszcze przed Bożym Narodzeniem. – Wtedy to mieszkańcy zgłosili sprawę do Straży Miejskiej, ale stwierdzono, że idą święta i nie było komu się tym zająć. Potem przyszły mrozy a bajoro zamieniło się w wielką ślizgawkę. Teraz nadeszło ocieplenie i jezioro pojawiło się z powrotem. Uniemożliwia normalne przejście przez podwórko, przejechanie autem grozi tym, że rano go nie odpalimy... poza tym nie ma gdzie postawić auta – skarżą się mieszkańcy.

Straż miejska pojawiła się po kolejnej interwencji, ale oznak poprawy nie widać. Najpewniej problem uda się rozwiązać po… odetkaniu studzienki lub zapchanych kanałów. Tyle że nikt jeszcze tego przy ul. Karłowicza nie zrobił.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz "na sobie" jakikolwiek tatuaż?

Oddanych
głosów
912
Tak
10%
Nie
62%
Zamierzam sobie zrobić
3%
Nigdy sobie nie zrobię
26%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
14 lat do mistrzyni
 
Polityka
O herbie powiatu
 
Aktualności
Lodowisko lada dzień
 
112
Gigantyczny korek
 
112
TIR w rowie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group