Czwartek, 29 lipca
Imieniny: Marty, Olafa
Czytających: 6538
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Po małym i dużym trakcie śródmiejskim – panoramicznie i wirtualnie

Poniedziałek, 7 lutego 2011, 9:02
Aktualizacja: 11:00
Autor: RED
JELENIA GÓRA: Po małym i dużym trakcie śródmiejskim – panoramicznie i wirtualnie
Fot. www.jeleniagora.pl
Wejdziesz na Wieżę Krzywoustego, obejrzysz panoramę miasta, przespacerujesz się po staromiejskich uliczkach i poznasz ich atrakcje. Bez większego wysiłku. Wystarczy ruch myszką.

Wszystko dzięki prezentacji multimedialnej, która jest dostępna na oficjalnej stronie Jeleniej Góry (www.jeleniagora.pl). Wirtualna wycieczka została zrealizowana metodą zdjęć panoramicznych (fotografia dookólna obejmująca zasięgiem 360 stopni obrazu). Wędrówce towarzyszy podkład muzyczny. Prezentację przygotowano w ramach projektu, którego celem jest promocja regionalnego produktu turystycznego, a za taki uznano Jeleniogórski Trakt Śródmiejski.

Tak zwany "mały trakt" prowadzi od Wieży Krzywoustego poprzez Baszty (Grodzką i Zamkową), Rynek, kościół św. Erazma i Pankracego, ulice: Konopnickiej i 1 Maja, cerkiewkę św. Piotra i Pawła, Kościół Łaski pod Krzyżem Chrystusa, gmach I LO im. Żeromskiego, budynek Teatru im. Norwida oraz zespół kamienic przy ulicy Bankowej. "Duży trakt" obejmuje centrum Cieplic i Sobieszowa oraz miejscowe atrakcje - aż po Jagniątków.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group