Czwartek, 4 marca
Imieniny: Eugeniusza, Kazimierza
Czytających: 8503
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Po letnim Sylwestrze. Szampański wieczór „U Petiego”

Poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 11:53
Aktualizacja: 11:55
Autor: Jakub Thauer
JELENIA  GÓRA: Po letnim Sylwestrze. Szampański wieczór „U Petiego”
Fot. Jakub Thauer
Wczoraj, 31 lipca w Restauracji „U Petiego” przy stoku Kolorowa w Karpaczu odbyła się IV Światowa Letnia Noc Sylwestrowa, podczas której jako gwiazda wieczoru wystąpił „Hurt” – wrocławski zespół znany m.in. z takich utworów jak „Załoga G” i „Nowy początek”.

Wczorajsza IV Światowa Letnia Noc Sylwestrowa – podobnie jak to było w latach ubiegłych, przyciągnęła do Restauracji „U Petiego” przy stoku Kolorowa w Karpaczu całe rzesze fanów imprez na żywo, w tym zarówno mieszkańców Kotliny Jeleniogórskiej, jak i przybyłych do niej turystów. Oprócz gwiazdy wieczoru – znanej wrocławskiej formacji „Hurt” na „sylwestrowej” scenie pojawili się m.in. rockowy zespół „13 Poziomo” i kabaret „Słoiczek po cukrze”.

– Ideą imprezy jest promowanie nowej jakości Karpacza i jego produktów turystycznych. Ileż razy można zwiedzać Muzeum Zabawek czy Świątynię Wang? Karpacz to nie tylko zabytki, tu ludzie potrzebują rozrywki, czegoś, co przyciągnie turystów i będzie wizytówką miasta. O to nam właśnie chodzi i to przynosi efekty – podsumowuje Sławomir Martyka, współwłaściciel Restauracji „U Petiego”, organizator przedsięwzięcia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group