Czwartek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 9615
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Po DUBSTEPIE w Oriencie. Impreza udała się świetnie

Piątek, 22 lipca 2011, 16:41
Aktualizacja: Sobota, 23 lipca 2011, 13:16
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Po DUBSTEPIE w Oriencie. Impreza udała się świetnie
Fot. Petr
Wczoraj, 21 lipca w jeleniogórskim Orient Expressie odbyła się kolejna z cyklicznych imprez organizowanych przez Bractwo Jeleniogórskich Studentów wespół z „Alternatywą”, czyli Stowarzyszeniem Jeleniogórskiej Młodzieży – Wieczór z DUBSTEPEM.

Jak było? Tłumnie, radośnie, przy dźwiękach DUBSTEPU i innych gatunków muzycznych, przy których uczestnicy imprezy nieprzerwanie bawili się od późnych godzin wieczornych do 4.00 nad ranem. Innymi słowy, młodzi z dwóch niezależnych organizacji – Bractwa Jeleniogórskich Studentów oraz „Alternatywy”, czyli Stowarzyszenia Jeleniogórskiej Młodzieży po raz kolejny udowodnili, że samozaparcie i konsekwencja w dążeniu do osiągnięcia zamierzonych celów mogą przynieść pożądane efekty.

– Impreza przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. W sumie, sprzedaliśmy około 600 biletów, a przecież byli i tacy, którzy weszli „na gapę”. Jesteśmy bardzo zadowoleni, a przy tym wiemy co mamy dalej robić. Organizować podobne przedsięwzięcia, albowiem one się sprawdzają. I to jest fakt. Ci, którzy byli, wiedzą. Ci, którzy nie przyszli, niech żałują – podsumowuje Michał Majewski, współorganizator i koordynator Wieczoru z DUBSTEPEM.

– Już dawno się tak nie bawiliśmy. Muszę przyznać, że przyszliśmy z kolegą nie wiedząc czego tak naprawdę mamy się spodziewać. A tu taka niespodzianka! Fajni dj-e, tłumy ludzi, muzyka dobrze dobrana pod uczestników. Poza tym, zawiązaliśmy sporo ciekawych znajomości. Oby więcej takich projektów odbywało się w naszym Oriencie – entuzjazmuje się Marta Jakubiak, jedna z obecnych na wczorajszej imprezie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (44)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group