Niedziela, 31 maja
Imieniny: Anieli, Petroneli
Czytających: 5284
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pływackie rekordy gimnazjalistów

Wiadomości: SP 11- Jelenia Góra
Czwartek, 28 stycznia 2010, 10:10
Aktualizacja: Sobota, 30 stycznia 2010, 10:33
Autor: ahawer
Fot. Robert Ignaciak
Dziś na basenie przy SP11 w Jeleniej Górze odbyły się zawody pływackie dla gimnazjów.

W zawodach startowały zespoły szkolne dziewcząt i chłopców, rocznik 1994 i młodsi. Zespół składały się z 10 dziewcząt lub/i 10 chłopców. Zawodnik miał prawo udziału w dwóch konkurencjach (sztafeta i indywidualni).
Organizatorem był Międzyszkolny Ośrodek Sportu – Dział Organizacji Imprez Sportowych w Jeleniej Górze.

Wyniki:

DZIEWCZĘTA

50 m STYL KLASYCZNY

I. Tonkowicz Katarzyna Gim/ZSO 41,86
II Drozd Joanna Gim 1 44,40
III Chilewska Magda Gim 1 47,26
IV Latto Katarzyna Gim 3 52,31
V Kadłubowska Anna Gim 4 52,81
VI Adukis Katarzyna Gim 3 56,19
VII Lis Wiktoria Gim 4 1,18,2
Izydorczyk Urszula pk Gim/ZSO 51,93
Latto Kalina pk Gim 3 54,45
Sobczak Anna Gim/ZSO dyskw.

50 m STYL GRZBIETOWY
I. Rokicka Magdalena Gim 3 37,92
II. Guszała Dagmara Gim 1 39,52
III Zarzeczna Sylwia Gim/ZSO 41,80
IV Balakowska Karolina Gim 4 49,90
V Grabowska Kamila Gim 3 51,25
VI Wójcik Natalia Gim 1 53,38
VII Wolf Monika Gim/ZSO 54,11

CHŁOPCY
50 m STYL KLASYCZNY
I. Kościewski Arkadiusz Gim/ZSO 38,04
II. Magierecki Kacper Gim 1 39,36
III. Biarda Dominik Gim/ZSO 39,54
IV. Chrzanowski Marcin Gim 3 43,84
V. Aram Manukyan Gim 1 44,28
VI. Lis Grzegorz Gim 4 47,21
50 m STYL GRZBIETOWY

I. Wasilewski Maciek Gim/ZSO 35,32
II. Lejczak Tomasz Gim 1 37,12
III. Wałęski Nikodem Gim 1 46,58
IV. Obolewicz Patryk Gim 3 59,28
V. Michalski Łukasz Gim 4 1,05,56

SZTAFETA 10 X 50 M
DZIEWCZĘTA
I. Gimnazjum/ZSO 6,35,45 op. Anna Janiak 50 pkt
II. Gimnazjum 1 6,55,06 op.Katarzyna Czekańska 45 pkt
III. Gimnazjum 3 7,23,90 op.Jolanta Przeorska 40 pkt
IV. Gimnazjum 4 9,37,36 op.Marta Ignatiuk 37 pkt

SZTAFETA 10 X 50 M
CHŁOPCY
I Gimnazjum/ZSO 5,50,75 op.Dorota Kloza 50 pkt
II. Gimnazjum 1 6,09,01 op.Katarzyna Czekańska 45 pkt
III. Gimnazjum 3 7,18,74 op. Łukasz Cudyk 40 pkt
IV. Gimnazjum 4 8,03,09 op. Piotr Wolski 37 pkt

Do zawodów strefowych w Lubaniu, które się odbędą 18 lutego awansują po dwie sztafety w kategorii dziewcząt i chłopców, a indywidualnie po 2 osoby ze szkoły do konkurencji, tylko uczestnicy sztafet.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Toficzek-jg 10-06-2010 2:44
Mój kotuś tam pływał kocham cię D.G.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group