Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 5150
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JEŻÓW SUDECKI: Płonął budynek w Jeżowie Sudeckim

Poniedziałek, 24 maja 2010, 9:19
Aktualizacja: 9:19
Autor: Angela
Na 200 tys. zł szacowane są straty spalonej gospodarczej części budynku w Jeżowie Sudeckim. Z ogniem przez trzy godziny walczyło siedem zastępców państwowej straży i ochotników. Przyczyny pojawienia się ognia w budynku zbada policja.

Do pożaru doszło przy ulicy Ogrodowej. Płomienie pojawiły się w części gospodarczej mieszkalnego budynku, gdzie trwały prace wykończeniowo - remontowe. W chwili pojawienia się ognia w budynku był tylko właściciel nieruchomości, który przed przybyciem ratowników opuścił dom.

Trzygodzinna walka strażaków z ogniem zakończyła się uratowanie połowy budynku – części mieszkalnej. Druga połowa budynku doszczętnie spłonęła. Na miejscu są jeszcze strażacy – ochotnicy, którzy prowadzą prace rozbiórkowe spalonej części.

W nocy płonęła też altana przy ulicy Sudeckiej, gdzie spaliły się meble. Wczoraj natomiast ogień strawił szopę w Wojanowie, doszło też do zapalenia się sadzy w kominach trzech budynków: przy ulicy Drzymały i Okrzei w Jeleniej Górze oraz Wiosennej w Szklarskiej Porębie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group