Piątek, 6 sierpnia
Imieniny: Jakuba, Sławy
Czytających: 2515
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Plebiscyt Sportowca i Trenera – III tydzień

Piątek, 25 grudnia 2009, 14:28
Aktualizacja: Poniedziałek, 4 stycznia 2010, 9:30
Autor: ahawer
Jelenia Góra: Plebiscyt Sportowca i Trenera – III tydzień
Fot. archiwum
Kolejny tydzień Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku już za nami.
Plebiscyt organizowany jest przez Miasto Jelenia Góra pod patronatem medialnym Jelonka.com.

Lista zgłoszonych osób i oddanych na nich głosów do dnia 25.12.:

Sportowcy:

Wojciech Bijan – piłka nożna – KS Karkonosze Jelenia Góra – 53 głosy

Marcin Pawłowski - lekkoatletyka – MKL „12” – 43 głosy

Ireneusz Zakrzewski – boks – Power Boks Jelenia Góra – 38 głosów

Tomasz Kołodziejski - lekkoatletyka – MKL „12” – 15 głosów

Rafał Niesobski - koszykówka – KS Sudety – 13 głosów

Łukasz Włoch - rajdy samochodowe - Automobilklub Karkonoski - 11 głosów

Sabina Kobzar – piłka ręczna – KPR Jelenia Góra – 9 głosów

Natalia Lewińska – tenis ziemny – KT Jelenia Góra – 8 głosów

Małgorzata Buklarewicz - piłka ręczna – KPR Jelenia Góra – 8 głosów

Marta Dąborwska - piłka ręczna – KPR Jelenia Góra – 8 głosów

Marcin Pawlikowski – lekkoatletyka – MKL „12” – 7 głosów

Łukasz Janik – boks – zawodowa grupa bokserska Bullit Knockout Promotions – 6 głosów

Majka Włoszczowska – kolarstwo górskie- CCC Polkowice – 6 głosów

Krzysztof Samiec – koszykówka – KS Sudety – 4 głosy

Agnieszka Kocela - piłka ręczna – KPR Jelenia Góra – 6 głosów

Maciej Popławski - lekkoatletyka – MKL „12” – 3 głosy

Łukasz Kowalski – piłka nożna – KS Karkonosze Jelenia Góra – 2 głosy

Monika Imiołek - lekkoatletyka – MKL „12” – 2 głosy

Artur Czekański - koszykówka – KS Sudety – 2 głosy

Joanna Załoga - piłka ręczna – KPR Jelenia Góra – 2 głosy

Mirosław Gałuszka – piłka nożna – KS Karkonosze Jelenia Góra – 1 głos

Alicja Mizera – liga western i rodeo - Western Pleasure Jaczków Ranch – 1 głos

Tomasz Wojdyła – koszykówka – KS Sudety/ Zastal Zielona Góra – 1 głos

Maciej Giziński – karate – Jeleniogórski Klub Oyama karate i muay thai – 1 głos

Piotr Cieśliński – karate – Jeleniogórski Klub Oyama karate i muay thai – 1 głos

Agnieszka Cyl – biathlon - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Ewelina Staszulonek – saneczkarstwo lodowe- MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Magdalena Nykiel – biathlon - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Maciej Kurowski- saneczkarstwo lodowe- MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Michał Długosz- saneczkarstwo lodowe- MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Małgorzata Kurowska- saneczkarstwo lodowe- MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Mateusz Zawół – biathlon- MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Trenerzy:

Adam Słomka – badminton – KS Chojnik – 35 głosów

Marek Przeorski - lekkoatletyka – MKL „12” – 27 głosów

Marek Herzberg - piłka nożna – KS Karkonosze Jelenia Góra – 21 głosów

Janusz Lewiński - tenis ziemny – KT Jelenia Góra – 15 głosów

Wiktor Żuryński – siatkówka na siedząco – Simet – 6 głosów

Wojciech Lara – siatkówka – KS AZS KK Jelenia Góra – 6 głosów

Artur Czekański - koszykówka – KS Sudety – 5 głosów

Rafał Janik – boks – Power Boks Jelenia Góra – 4 głosy

Dila Samadowa - piłka ręczna – KPR Jelenia Góra – 3 głosy

Zdzisław Wąs- piłka ręczna – KPR Jelenia Góra – 2 głosy

Łukasz Cudyk - lekkoatletyka – MKL „12” – 2 głosy

Rafał Majda - Jeleniogórski Klub Oyama karate i muay thai – 2 głosy

Marcin Nowosielski - Jeleniogórski Klub Oyama karate i muay thai – 2 głosy

Ireneusz Taraszkiewicz - koszykówka – KS Sudety – 2 głosy

Andrzej Koziński – biathlon- MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 glos

Robert Dobrowolski – saneczkarstwo lodowe – MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Przemysław Pochód – saneczkarstwo lodowe – MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Waldemar Domitrz – biathlon - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Dariusz Michałek – piłka nożna – KS Chojnik – 1 głos

Krzysztof Gierasimuk - piłka nożna – KS Chojnik – 1 głos

Przypominamy, że cały czas jeszcze można głosować!!!

Na konkurs można zgłaszać wszystkich sportowców i trenerów dowolnej dyscypliny i rozgrywek, pochodzących z naszego miasta, którzy odnoszą sukcesy na arenie krajowej bądź międzynarodowej oraz wszystkich sportowców i trenerów reprezentujących miasto Jelenia Góra.

W Tygodniku Jelonka znajdą Państwo specjalne kupony, na których można podać swoich kandydatów. Kupony można przynieść (przysłać) do redakcji przy ul. Curie-Skłodowskiej 13/2 (I piętro).

Propozycje można także przesyłać mailem na adres: konkurs@jelonka.com

W temacie należy wpisać: TRENER lub SPORTOWIEC.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (34) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group