Czwartek, 16 września
Imieniny: Edyty, Kamili, Kornela
Czytających: 6449
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Plebiscyt Sportowca i Trenera – II tydzień

Wtorek, 15 grudnia 2009, 16:26
Aktualizacja: Poniedziałek, 28 grudnia 2009, 10:02
Autor: ahawer
Jelenia Góra: Plebiscyt Sportowca i Trenera – II tydzień
Fot. R.Ignaciak
Drugi tydzień Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku już za nami.
Plebiscyt organizowany jest przez Miasto Jelenia Góra pod patronatem medialnym Jelonka.com.

Lista zgłoszonych osób i oddanych na nich głosów po drugim tygodniu:

Sportowcy:

Wojciech Bijan – piłka nożna – KS Karkonosze Jelenia Góra – 36 głosów

Marcin Pawłowski - lekkoatletyka – MKL „12” – 35 głosów

Ireneusz Zakrzewski – boks – Power Boks Jelenia Góra – 32 głosy

Rafał Niesobski - koszykówka – KS Sudety – 9 głosów

Natalia Lewińska – tenis ziemny – KT Jelenia Góra – 6 głosów

Marcin Pawlikowski – lekkoatletyka – MKL „12” – 6 głosów

Majka Włoszczowska – kolarstwo górskie- CCC Polkowice – 4 głosy

Krzysztof Samiec – koszykówka – KS Sudety – 4 głosy

Sabina Kobzar – piłka ręczna – KPR Jelenia Góra – 3 głosy

Łukasz Włoch - rajdy samochodowe - Automobilklub Karkonoski - 3 głosy

Maciej Popławski - lekkoatletyka – MKL „12” – 2 głosy

Tomasz Kołodziejski - lekkoatletyka – MKL „12” – 2 głosy

Łukasz Janik – boks – zawodowa grupa bokserska Bullit Knockout Promotions – 2 głosy

Małgorzata Buklarewicz - piłka ręczna – KPR Jelenia Góra– 2 głosy

Marta Dąborwska - piłka ręczna – KPR Jelenia Góra– 2 głosy

Joanna Załoga - piłka ręczna – KPR Jelenia Góra– 2 głosy

Monika Imiołek - lekkoatletyka – MKL „12” – 1 głos

Mirosław Gałuszka – piłka nożna – KS Karkonosze Jelenia Góra – 1 głos

Łukasz Kowalski – piłka nożna – KS Karkonosze Jelenia Góra – 1 głos

Alicja Mizera – liga western i rodeo - Western Pleasure Jaczków Ranch – 1 głos

Tomasz Wojdyła – koszykówka – KS Sudety/ Zastal Zielona Góra – 1 głos

Maciej Giziński – karate – Jeleniogórski Klub Oyama karate i muay thai – 1 głos

Piotr Cieśliński – karate – Jeleniogórski Klub Oyama karate i muay thai – 1 głos

Trenerzy:

Marek Przeorski - lekkoatletyka – MKL „12” – 18 głosów

Adam Słomka – badminton – KS Chojnik – 17 głosów

Janusz Lewiński - tenis ziemny – KT Jelenia Góra – 11 głosów

Marek Herzberg - piłka nożna – KS Karkonosze Jelenia Góra – 5 głosów

Wojciech Lara – siatkówka – KS AZS KK Jelenia Góra – 5 głosów

Artur Czekański - koszykówka – KS Sudety – 4 głosy

Rafał Janik – boks – Power Boks Jelenia Góra – 2 głosy

Wiktor Żuryński – siatkówka na siedząco – Simet – 2 głosy

Zdzisław Wąs- piłka ręczna – KPR Jelenia Góra – 2 głosy

Łukasz Cudyk - lekkoatletyka – MKL „12” – 1 głos

Rafał Majda - Jeleniogórski Klub Oyama karate i muay thai – 1 głos

Marcin Nowosielski - Jeleniogórski Klub Oyama karate i muay thai – 1 głos

Ireneusz Taraszkiewicz - koszykówka – KS Sudety – 1 głos

Przypominamy, że cały czas jeszcze można głosować!!!

Na konkurs można zgłaszać wszystkich sportowców i trenerów dowolnej dyscypliny i rozgrywek, pochodzących z naszego miasta, którzy odnoszą sukcesy na arenie krajowej bądź międzynarodowej oraz wszystkich sportowców i trenerów reprezentujących miasto Jelenia Góra.

W Tygodniku Jelonka znajdą Państwo specjalne kupony, na których można podać swoich kandydatów. Kupony można przynieść (przysłać) do redakcji przy ul. Curie-Skłodowskiej 13/2 (I piętro).

Propozycje można także przesyłać mailem na adres: konkurs@jelonka.com

W temacie należy wpisać: TRENER lub SPORTOWIEC.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group