Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 5060
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Platforma walczy o poparcie

Czwartek, 26 lipca 2007, 0:00
Autor: DOB
Jelenia Góra: Platforma walczy o poparcie
Fot. Agnieszka Gierus
Uliczna kampania wyborcza w stolicy Karkonoszy rozpoczęta.

– Jeśli nawet nie dojdzie do wcześniejszych wyborów, to i tak musi nastąpić jakiś przełom, bo tak dalej być nie może – mówił o sytuacji w kraju Grzegorz Schetyna, sekretarz generalny Platformy Obywatelskiej, który gościł w czwartek w Jeleniej Górze.

Z tej okazji zwołano specjalną konferencję prasową w jeleniogórskim ratuszu. Działania Prawa i Sprawiedliwości Grzegorz Schetyna określił mianem festiwalu kompromitacji.
– Jesteśmy gotowi przejąć władzę. Mam nadzieję, że ludzie nam zaufają i będziemy mogli rządzić samodzielnie – podkreślał poseł. Jaki pomysł na naprawę kraju ma PO? - Od razu musimy zająć się sprawą ochrony zdrowia i przygotowaniami do Euro 2012 – powiedział.

Nie chciał zdradzić, z kim PO mogłaby stworzyć koalicję. - Nie wyobrażam sobie jedynie współpracy z Samoobroną – wyznał Grzegorz Schetyna.

Po konferencji gość, wraz z prezydentem Markiem Obrębalskim, zastępcą Jerzym Łużniakiem i przewodniczącym rady miejskiej Hubertem Papajem (wszyscy PO) przeszli ulicą Długą rozdając mieszkańcom bezpłatny biuletyn informacyjny Platformy Obywatelskiej. Autorzy tej publikacji nie pozostawiają suchej nitki na władzy. To najlepszy dowód, że – choć wybory wcale nie są przesądzone – kampania wystartowała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (41) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group