Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 4107
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Plakatowy wyścig wyborczy czas zacząć

Poniedziałek, 5 września 2011, 8:57
Aktualizacja: 8:58
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Plakatowy wyścig wyborczy czas zacząć
Fot. Agrafka
Billboardy, plakaty, ulotki promujące polityków i partie startujące w jesiennych wyborach do parlamentu będą nam towarzyszyły przez najbliższe tygodnie.

Zaczyna się gorący okres kampanii wyborczej, którą widać w miejskiej przestrzeni. W wielu punktach pojawiły się już pierwsze billboardy, a niebawem zapewne słupy ogłoszeniowe będą zalepiane wyborczymi materiałami różnych kandydatów i formacji. Jak zawsze przy takiej okazji sztaby polityków nie szczędzą środków na ten rodzaj promocji swoich faworytów.

Oprócz tego do wyborców kierowane są listy, a bywa także, że kandydaci osobiście dzwonią lub – jak to miało miejsce jesienią ubiegłego roku – sami pukają do drzwi mieszkań wyborców, aby przekonać ich do oddania głosu. W kampanii wyborczej coraz większą rolę odgrywa internet i portale społecznościowe, gdzie kandydaci zakładają własne konta i w przedwyborczym czasie gorliwie wpisują rozmaite posty i zapraszają do siebie możliwie jak najwięcej użytkowników.

Euforia zapewne minie po 7 października, kiedy to nadejdzie czas na powyborcze porządki. Z tym nie wszystkim będzie zapewne spieszno, bowiem ślady po wyborczych bojach plakatowych zazwyczaj długo jeszcze przypominają o tym wydarzeniu. Już teraz warto przypomnieć, że sztaby mają obowiązek usunąć reklamy swoich kandydatów w czasie do dwóch tygodni po głosowaniu. Nie dotyczy to jednak banerów płatnych: ich obecność zależna jest od okresu, na jaki zostało wykupione miejsce na tablicach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group