Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 20 grudnia
Imieniny: Bogumiły, Dominika
Czytających: 9865
Zalogowanych: 45
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Płacili skradzionymi kartami płatniczymi

Wtorek, 2 lutego 2016, 14:47
Aktualizacja: 14:51
Autor: 112
Jelenia Góra: Płacili skradzionymi kartami płatniczymi
Fot. Archiwum
Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 17–latka, który podejrzany jest o kradzież oraz o kradzież z włamaniem. Wykorzystał on okazję i z otwartego samochodu ukradł nawigację, a także portfel wraz z dokumentami oraz kartami płatniczymi.

Podejrzany 1 grudnia ubiegłego roku na jednej z ulic w Jeleniej Górze wykorzystał nieuwagę właściciela i z otwartego samochodu ukradł nawigację oraz portfel wraz z dokumentami oraz kartami płatniczymi.

Jedną kartę 17-latek podarował swojemu koledze. Okazało się, że obaj co najmniej sześć razy skradzionymi kartami zapłacili zbliżeniowo za zakupy w jeleniogórskich sklepach. Łączne straty wynoszą kilkaset złotych.

Pokrzywdzony o kradzieży, w tym kart płatniczych, powiadomił policję. Funkcjonariusze w oparciu o zebrane w tej sprawie informacje oraz na podstawie monitoringu wytypowali i zatrzymali osoby podejrzewane o te czyny. Kolega 17-latka został zatrzymany przez policjantów kilka dni wcześniej.

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
294
Tak
80%
Nie
20%
 
Głos ulicy
"Bardzo dobra kawa" – Jarmark w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Co się dzieje w zamkniętych miastach Rosji?
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
112
Wylądował w rowie
 
Aktualności
W poszukiwaniu symboli miasta
 
112
Rano i wieczorem ślisko na drogach
 
Kilometry
Wolności otwarta
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group